Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Catrice jó smink márka?

A Catrice jó smink márka?

Figyelt kérdés

Ennek a márkának szeretném megvenni az alapozóját, púderját egyém sminkjeit.

Kinek mennyire vált be?



2020. aug. 20. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alapvetően igen, de nyilván nem minden termékük tuti.

Alapozókban, korrektorokban meg rúzsokban szerintem erős a márka, sokak szerint szempillaspirálokban is, bár azok nekem annyira nem váltak be. Egyéb arcravalóikat is szeretem, jók a pirosótóik, bronzosítóik, highlightereik. Szemfestékek semmi extrák szerintem, de rossznak sem mondanám, szimplán van jobb is. Szemöldökcuccaik rendben vannak, tusok sem rosszak. És nem drága, kísérletezgess bátran szerintem, elvégre mindenkinek más válik be. :)

2020. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
En nagyon szeretem merd kiprobalni nemfogod megbanni :) highliterjuket imadom
2020. aug. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Drogériáshoz képest vannak jo termékeik pl Camouflage korrektorok, HD alapozó, szemöldökceruza és Sun Glow matt bronzosító.
2020. aug. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
91%
Az alapozóját én személy szerint nagyon szeretem, zsírosabb az arcbőröm, így pont jó a matt hatása. Az egyik ismerősöm viszont nem szereti emiatt. Tehát ez eléggé kétesélyes. A szemöldökceruzáról hallottam még, hogy egész jó, bár ebben nincs saját tapasztalatom. A többi terméket pedig még nem próbáltam
2020. aug. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én a szempilla spiraljukat szeretem nagyon, abból van 4 is, nagyon szeretem.

Alapozót, korrektort, pirosítót és púdert is szeretnék venni.

Kifogom probalni.

Köszi a válaszokat.

Illetve ki melyk termékét használja?:)

2020. aug. 20. 19:42
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Sokan szeretik a termékeiket, de én eddig szinte mindig csak a legbénábbakat fogtam ki, vagy szimplán nem passzolnak az igényeimhez a termékeik, illetve még lehet, hogy nem próbáltam közülük eleget. A szemkontúr pár használat után a tövéig BESZÁRAD, - pedig természetesen a kupak rajta van, úgy tárolom.

A Maybelline-t ezerszer jobban szeretem, ott aránylag sokkal több jó minőségű dolgot találok.

2020. aug. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ár-érték arányban vannak verhetetlen termékeik, így összességében jó márkának tartom, igen.

Én HD alapozót használok, Camouflage korrektort (liquid), és van egy tőlük egy "szemöldök ápoló készletem" is (szemöldökpor). Ezenkívül All Matt Plus nevű púdert, és Sun Glow matt bronzosítót használok ugyan így tőlük.

Az alapozót csak ajánlani tudom, szuperül fed és tartós, a korrektor is nagyon jó, de mindenki az Essence Camouflage korrektorát dícséri az interneten, így ha elfogy, arra fogom lecserélni (bár lehet nem örökre, és még vissza térek a Cartice-hez, még attól függ).

A szemöldökporral minden rendben, ha nem akarsz sokat szarakodni a szemöldököddel meg sokat költeni rá, szerintem nagyon jó megoldás, jár hozzá applikátor és egy mini szemöldök csipesz is.

A bronzosítójukat imádom, és a púderük sem rossz, de talán nem elég tartós, ezért abból is ki fogok próbálni egy másikat.

Valamint még vettem nemrégiben egy Prime and Fine nevű fixáló sprayt, nekem tetszik, bár interneten sokan szidják a szórófejét, nekem nincsen vele bajom. :)

Szempillaspirált pedig én is tőlük fogok vásárolni következőre a fent olvasottak miatt, hátha bejön.

Én ezeket használom tőlük, és nagy részben megvagyok velük elégedve. Amúgy rengeteg smink videó van youtubeon, ahol drogériás kedvencekről beszélnek, és rendszeresen szerepelnek kb. mindenkiében Catrice termékek. :)

2020. aug. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Ja, és majd elfelejtettem. Van egy Cartice Light and Shadow nevű pirosítóm, és szuper. Bár ahogy olvasom a neten, ez limitált kollekciós volt :( Na nem baj, szerintem másikat is tőlük fogok keresni.

Hetes voltam :)

2020. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Amiket emlitettél azok a közül a Hd alapozót, transzparens púdert, korrektort próbaltam már tőlük. Ezek be is váltak. Pirosítom még nem volt tőlük, azonban a lovelytól van 2 is amit imádok, és azt hiszem volt vagy 600ft. (A catricetől szeretem még a szemöldök porukat, van egy gyönyörű rózsaszín mono púderem tőlük, megvan a pipettás korrektorjuk is ami nem fed erősen annyira mint a másik, de természetesebb annál.)
2020. aug. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2020. aug. 21. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!