Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek megéri megvenni...

Szerintetek megéri megvenni egy márkás táskát 29 ezerért, ha tényleg nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
50-ről van most leárazva, sosem szoktam ilyen dolgokra ennyi pénzt kiadni,meg egyáltalán nem vagyok márka mániás de ebbe beleszerettem😅 Egyébként ruhákra sem költök sokat, általában pl Hadaban vásárolok, ilyesmi. Nem cigizen, műkörmöm sincs stb szóval sokat tudok ezeken is megspórolni, de kicsit pénzkidobásnak érzem még így is.

2020. aug. 26. 08:04
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Ha megengedhetted magadnak akkor vedd meg.
2020. aug. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint nem adnék ki ennyit érte.

Ha te megteheted és úgy érzed boldoggá tenne, és szükséged van rá, akkor vedd meg.

2020. aug. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem venném meg, de lehet higy te meg azt nem vennéd meg amit én. Ha megteheted vegyed.
2020. aug. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer elsz. Ha te ettol jobban fogod erezni magadat es nem szaraz kenyeren kell majd elned a honap hatralevo reszeben, akkor vegyed :D en is veszek magamnak markas, dragabb ruhadarabokat ha megtetszik es meg le is van arazva.
2020. aug. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha erre elmegy minden spórolt pénzed, akkor inkább ne. Ebből több mindent vehetsz. Egyébként a drága táska is ugyanúgy sérül, tönkremegy, mint az olcsóbb. De ha nem gond, akkor vegyed.
2020. aug. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
19%
Azt fogják mondani hogy hamisítvány, ha nincs semmi más márkás cuccod. Ha jól esik vedd meg, de a turkálós cuccoktól nagyon el fog ütni. Ha lennének márkás cuccaid, akkor mindenképp azt mondanám hogy vedd meg.
2020. aug. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó minőségű, és tényleg álmaid táskája (és nem fog máshonnan fájóan hiányozni az a pénz), akkor vedd meg. De azért nézd meg alaposan, mielőtt megveszed. A pántja jó anyagból van, megfelelő méretű és kellő mértékben állítható? A táska külseje tisztítható, nem színeződik / kopik könnyen? Annyi és olyan zseb, rekesz van rajta/benne, mint amire neked szükséged van? Nem fog fél év után kimenni a divatból, hogy utána már ciki legyen hordani?

Ha ezt mind végiggondoltad, és megnyugtató válaszokat adtál magadnak, akkor használd egészséggel! :)

2020. aug. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
6 Ugyan... Egy 30-50 ezres táska nem ez a kategória. Egy 800 000Ft-os táska már igen.
2020. aug. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha megengedheted magadnak, és ez tetszik, akkor nincs olyan, hogy "megéri"-e. Megéri, mert szeretnéd és megteheted. Ennyi.

Ez nem olyan kérdés, hogy megéri-e állampapírba fektetni, itt nem vársz megtérülést, ezért akkor éri meg, ha neked örömet okoz.

2020. aug. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha megengedheted magadnak, nem hiányolnád azt a pénzt, nem kell más dolgokról lemondanod emiatt és nem ez az összes spórolt pénzed, akkor vedd meg.
2020. aug. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!