Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van, akinek nem tetszik a...

Van, akinek nem tetszik a műköröm? Szinte mindenkinek az van, bármerre nézek. Nők válaszát várom elsősorban.

Figyelt kérdés

2020. aug. 27. 21:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%
Nekem tetszik én is szoktam felteteni néha ha úgy van viszont én csak rövidet és szolidat.
2020. aug. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
57%
Nekem tetszik. Sokkal jobban mint a saját rövid, könnyen töredező körmeim. Mindig rövid, matt nude körmöket csináltatok, a legtöbben azt hiszik, hogy nem műköröm.
2020. aug. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Igen, van a tarka, amikor minden köröm más színű meg még mintás is, mostanában ilyen van szinte mindenkinek, már furának érzem magam nőtársaságban, hogy nekem nincs, meg is nézik a kezem, enyém max. lakkos alkalomra. Tudom, akinek rossz minőségű körme van, annak jó az ízléses erősítés, hogy ne törjön tövig, de ritka az egyszínű műköröm.
2020. aug. 28. 07:21
 14/22 anonim ***** válasza:
82%

Nekem sem tetszik. De nem csak a hosszú műköröm nem, hanem az ilyen kocka francia sem. Olyan, mintha odaragasztották volna (tudom, némelyiket ragasztják is). Mindig az jut eszembe, hogy milyen lehet alatta...

Bőven szép egy sima lakk.

2020. aug. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszik. A hosszú, főleg a hegyes-hosszú műkörmöktől konkrétan rosszul vagyok, de a szolid, természetesre csinált sem az én világom. Magamon pedig még a körömlakkot sem tudom elviselni.
2020. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem van néhány ami tetszik, az emberi hosszúságú, matt fekete porcelán pl. de saját magamnak nem csináltatnék. Kb. eddigi életem háromnegyedében rágtam a körmömet és egy időben utánanéztem mert tanácsolták hogy ez segíthetne de végül nem vállaltam be mert egyrészt az egyetemen tilos volt, másrészt gyengíti a körmöt, akkor meg minek. Azóta rendbejött a sajátom, szóval most meg már amiatt nem kéne.
2020. aug. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
96%
Azt hiszem, hogy mindent elmond az, hogy én csak műkaromnak hívom. (Remélem férfi létemre is beleszólhatok, elvégre is a célközönség része vagyok.)
2020. aug. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
26%
Életemben nem hallottam olyat férfitól, hogy "fú, láttad milyen menú műkörme van", de ja, minden rólad szól, férfike.
2020. aug. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nem tetszik. Sem a rövid, sem a hosszú. Simán látszik rajtuk, hogy műk. A színes körmök amúgy tetszenek, de csak ha sima lakk van rajtuk. Arra meg nincs energiám, hogy folyton fessem.
2020. aug. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Ha nem szokványos színre, hanem kékre vagy zöldre festem, akkor pont a férfiak szokták megjegyezni, hogy de jó. A rózsaszín-nude a minek ilyenre kifesteni kategória szerintük. Nekem a művel az a bajom, hogy tényleg a tiritarka, természetesre kicsit sem hasonlító a menő most és kinéznek, ha az enyém nem olyan.
2020. aug. 28. 21:07
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!