Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen stílusú és milyen...

Milyen stílusú és milyen anyagból készült gyűrűket szerettek a leginkább viselni? Melyik a kedvencetek?

Figyelt kérdés

máj. 24. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Csak egy gyűrűm van amit szeretek, az ezüst és fogalmam sincs milyen stílus, egyszerű “anyagában mintás”(??).

Sárga aranyat semmiképp nem szeretnék hordani, a köves vagy más módon feltűnő gyűrűk se tetszenek.

máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Imádom a gyűrűket, de van egy kis fóbiám tőlük, hogy őszinte legyek. 🫣😂

Éppen ezért nem is hordok minden nap. Inkább nyakláncos és fülbevalós vagyok.

Félek, hogy rászorul az ujjamra, és csak leműteni lehet róla, ezért mindig olyat viselek, ami egy hangyányit nagyobb, mint ami kéne, van nem ér teljesen körbe, így nem kell rettegnem a “balesettől”.

Valamiért nagyon szeretem a szemes gyűrűket, de van rengeteg viktoriánus stílusú, rózsát, hollót szimbolizáló is.

Meg persze indie-sebb, színes műgyanta darabjaim is. Ez a két véglet vagyok.

máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Metionin ***** válasza:
100%
Ezüst ásvány kővel.
máj. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sarga arany szinu nagy brilliansra hajazo kovel.
máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ásványból készült gyűrű, vagy ezüst, de a bizsutól sem zárkózom el, főleg ha jól néz ki. Pl. van egy életfát imitáló bizsu gyűrűm.
máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Férfi létemre, élek halok a gyűrűkért (is)

Arany(Sárga vagy vörös) vagy Platina a kedvencem :)

Leginkább klasszikus stílusban, vannak “köves” (Gyémánt) meg rendes régimódi Pecsét-gyűrűjeim is

máj. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy gyűrűm van. Fehér arany, kicsi rózsaszín zafírral. Nagyon kis vékony, a kő sem áll ki belőle. Tetszenek amúgy a díszesebb gyűrűk is, de nem bírom hordani őket, zavarnak.
máj. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A sárga arany a kedvencem, de a többi kiegészítőm miatt gyakrabban van rajtam ezüst. Mindkettőből a minimal felé hajlok, vagy pedig a természetet idéző motívumok felé.
máj. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi az eddigi válaszokat, mindegyikőtök igazi egyéniség lehet ez alapján. :) Én is főleg az ezüstöt szeretem, azon belül főleg a sima, köves vagy pecsétgyűrűket. A gyűrűs babonát megértem, és igen, férfiakon is jól mutat az ékszer!Ha legközelebb veszek valamilyet, tuti innen inspirálódom majd!
máj. 26. 00:21
 10/10 anonim ***** válasza:
#2 van olyan gyűrű, ami nem teljesen zárt abból tudsz olyat is venni, ami a jó passzos méret és nem kell félj, hogy rád szorul 😁
máj. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!