Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van valami jó színtelen...

Van valami jó színtelen púder, ami jól fixálja az alapozót és meggátolja az arcbőr csillogását?

Figyelt kérdés

Púdert vagy kópúdert.És légyszi az árát és írjátok oda,legalább kb-ra.

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. aug. 5. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
miss sporty, világoskék, 700 ft körül azt hiszem
2010. aug. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi :)

légyszi még írjatok

2010. aug. 5. 22:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Én azt javasolom ha használsz alapozót is akkor ugyanannak a márkának a púderét vedd meg. Mert különben fura színt kaphatsz.

Vagy Rimmel Stay Matte púdert ajánlom. Azt föl viheted hidratált arcbőrre.

2010. aug. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi :)

csak aza probléma,hogy vichyt használok,mert problémás a bőröm és én úgy tudom,hogy annak nincs púderja,viszont ha nem használok elkezd lekopni egy idő után az alapozó.

2010. aug. 6. 16:18
 5/7 A kérdező kommentje:
vichy normateint alapozóm van.akkor jó ha másfajta vichy púdert használok?
2010. aug. 6. 16:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát annak tényleg nincs púderje. Szerintem kérdez utána hogy tudnak-e ajánlani Vichy púdert valamelyik másik termékcsaládból. Ha nem akkor a drogériások között kéne körülnézned, problémás bőrre valók között. Vagy esetleg ezt a terméket: Kryolan - Transparent Powder ( [link]
2010. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi utolsó :)
2010. aug. 6. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!