Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel lehetne megszüntetni az...

Mivel lehetne megszüntetni az arcbőr csillogását? Annyira zavaró, mintha tiszta zsír lenne az arcom.

Figyelt kérdés

Tud vki megoldást rá, alapozó vagy krém?

köszi:)


2010. máj. 28. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Vichy normaderm pro mat hidratáló krém matt hatással fénylő bőrre. 4000 ft körül van, van ahol több. De tényleg jó. Ha olcsóbb megoldásra futja csak akkor miss sporty púder ilyen: [link]

Alapozót semmiképp ne használj, az nem erre való.

2010. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár napig próbáld kerülni a szappanos arcmosást, a tonikot, ha lehet a hidratáló krémet is. Pici arctisztítóval, vagy tusfürdővel moss arcot. Nekem bevált, amint letörlöm egy alkoholmentes tonikkal is akár, pár órán belül csillog. Ált. az a baj, hogy túl szárítják az arcbőrt, és ezért több zsírt termel ezt kompenzálva. Csak próbáld ki :)
2010. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nagyon aranyosak vagytok, hogy írtatok:)

megpróbálom, amiket írtatok, az arcmosásosat is, illetve a vichynek is utánanézek:)

hátha beválna vmeik, mert tök idegesítő, régebbi képeket is nézegettem, és mint akinek be van kenve az arca...:D

mégegyszer köszi a válaszokat:)

2010. máj. 28. 18:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem is hasonlóproblémám volt. Kipróbáltam a Bioderma, Vichy mattító krémjét. De egyik sem vált be annyira mint a La Roche Posay Effacler Matt és árban hasonló az előző kettőhöz, szintén patikai termékcsalád. Először szerintem kérj termékmintákat és amelyik beválik utána azt vásárold meg.
2010. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat:)
2010. máj. 29. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!