Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelvpiercinget szeretnék....

Nyelvpiercinget szeretnék. Fájdalom? (TÖBB LENT)

Figyelt kérdés

még ebben a hónapban szeretnék nyelv pc-t,valószínűleg pesten itt: [link] :) valaki volt már itt?vélemények?:)

fájdalomtól picit félek,azt olvastam hogy a szúrás nem fáj annyira inkább az elkövetkező napokban fáj.Meg ez is egyénfüggő??tapasztalatokat várok.. ha kezelgetni fogom hamar "meggyógyul"

előre is köszi

14L


2010. aug. 5. 23:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

*ha kezelgetni fogom hamar "meggyógyul" ?

kérdőjel lemaradt

2010. aug. 5. 23:07
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szijja.:)

Nekem is van nyelvpiercingem,14 voltam,mikor csináltattam...Nekem a szúrás nem fájt (nem néztem oda inkább xD),de kellemetlen volt előtte a fertőtlenítés..

utána még rosszul is lettem,le kellett ülnöm,mert leesett a vérnyomás,és kaptam a piercertől,szőlőcukrot,meg a kocsinkban ittam egy kis vizet..:)

Amúgy sokan mondják,hogy mennyire fáj utána,de sztem ez egyénfüggő..Elég alacsony a fájdalomküszöböm,de nem haltam bele,és nem is tartott sokáig.:) 4 nap kb.

Kajálni is tudtam nagyjából,csak először fura volt,meg hosszabb piercinget kaptam,és az beakadt néha a fogamhoz.xD(gyógypiercing volt,mert h ezzel nem v nem annyira gyulladhat be a nyelvem,nem tom pontosan.1 hónap után lett rövidebbre cserélve.) Meg először néha fájt,ha beszéltem...és pösze is voltam.:D De,nekem nagyobb gondom soha nem volt vele.

Utána a tejjel,tejtermékekkel óvatosan kell bánni,szájöblítőt kell használni.(Nekem Phlogosol lett felírva,sztem hatásos ;))

Amúgy Csepelen csináltattam a Kossuth utcában.:P

Mindent összevetve,nekem megérte,én szeretem.:)


L.15

2010. aug. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
L/15 mindent leírt. :)) amugy miért lett kivéve?
2010. aug. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem lett kivéve,csak kicserélve.:P

Azért,mert ez ilyen,gyógypiercing,vagy vmi hasonló volt,ilyen "próba",hogy mennyire bírja a nyelvem...gondolom.:) A piercer ajánlotta,hogy először hosszabb legyen,aztán mondta,hogy pontosan 1 hónap múlva menjünk vissza. :)

2010. aug. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia én is 14 vagyok és 13 évesen csináltattam..:D

Annyira nem fájt,de azért bekönnyezett a szeme,mert ugye nyelv,csomó érzékeny pont..Annyi h szerintem a szúrás után ne menyj étterembekb 3-4 hétig,mert a fogad közül nemfogod tudni kiszedni a kaját a nyelveddel..:D

Bátáymnak is van,neki úgy feldagadt,hogy a két golyó tartotta a nyelvét,nekem viszont annyira nem..

Enni tudtam..Szúrásután 1 órával már rántotthúst ettem:)

Nagyon bejön,szeretem,megérte:)És én nem is szenvedtem miatta..utána kb 3-4 napig fura érzés volt,meg egy kicit fájt,de nem vészes.Én ilyen szopogatós cukrot kaptam rá mentolosat és jó volt:)Sok sikert

2010. aug. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek!:) lassan erőt veszek magamon és elmegyek szúratni :)
2010. aug. 6. 09:57
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia. Nem érzéstelenítenek? Azért kérdezem, mert a köldök nyelv és orr piercingem előtt is kaptam injekciót, elzsibbat az a terület, és nem éreztem semmit.
2010. aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szija. L.15 vagyok..rosszul írtam,nem fertőtlenítő,hanem érzéstelenítő,bocsi..XD

Nekem úgy volt,h a nyelvemet felül befújták,becsuktam a szám,nem volt szabad lenyelnem,aztán kinyitottam kb. 1 perc múlva,köptem,aztán alul is a nyelvemnél ugyanaz...ez kb.3-szor,4-szer...

Ennyi volt.

2010. aug. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 16. szülinapomon szúrták, egy jó fél éve :D

Én vittem magammal a piercingeket, egy hosszú szárút, és egy rövidebbet. A hosszú szár azért kell, hogyha bedagad a nyelved, akkor a bogyók kilógjanak a nyelvedből, különben belenő, és mehettek a szájsebészetre.

Elmentem a szalonba, a srác lefertőtlenítette a piercinget, aztán alulra-felülre szúrt némi érzéstelenítőt. Vártam egy kicsit (közbe beszéltettek, és röhögtek, hogy nem tudok normálisan beszélni... szemetek :D), aztán kidugtam a nyelvem, megfota egy furcsa csipesszel, átszúrta, alul levágott a tű végén levő műanyagből egy darabot, feltolta a piercinget, kihúzta a tűt, és becsavarta. Utána mehettem békével. Patikában vettem Phlogosolt, minden reggel-este, sőt, suliban is öblögettem vele. Azt mondták, ne egyek tejeset, de nekem akkora volt a nyelvem, hogy alig fértem el... szóval azért le-lecsúszott, de ha utána rögtön öblögetsz, semmi probléma nem lehet belőle. Aztán egy-két hét múlva vissza kell menned, ahogy lelohad a nyelvedről a duzzanat, akkor fogják kicserélni kisebbre. Én utána is öblögettem egy kicsit, aztán élveztem minden velejáróját =) Nekem személy szerint az a pár nap, úgy 4-5 lehetett, elég szar volt. Kakaóscsigán éltem, és nem tudtam smárolni rendesen (nem zavart minket azért annyira :D), de mostmár jó. Bár néha még mindig fáj, főleg akkor, amikor reggel megmozgatom. Gondolom elfekszem a számba. Ja, és még valami: van egy ismerősöm, akkor bennehagyta a gyógypiercinget. Hihetetlen ronda neki, mert az nagy, alig fért el a szájában, és egy nagy 'lukat' csinált neki a nyelvébe. Szóval, mindenképp cseréltesd le kicsire!

2010. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

szia!:)

13/L vagyok én májusban szurattam.

Annyi volt hogy alul felül lefujta lidokainnal és elzsibbadt a nyelvem. alul egy kcisit csípte de tul lehetett élni.

a szúrásból semmit nem éreztem de mikor elmult az érzéstelenitő fájt egy kicsit...:S

mondta a piercinges hogy mádél óráig nem lehet cigizni de ahogy kiléptünk a szalonból rágyujtottunk.XD(mivel barátnőmmel közösen szurattuk)

aznap este meg másnap nem nagyon tudtam enni, napi 2 algoflexen éltem kb...:S az szar volt de most már semmi gáz hozzászoktam, sőt azóta ajak piercingem is van :)

sok sikert!!

2010. aug. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!