Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen parfümöt használtok,...

Milyen parfümöt használtok, mi a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Szeretnék parfümöt vásárolni. Egyenlőre az ár mindegy, mindenkit szívesen meghallgatok. :)

2020. szept. 14. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Lush Lord of Misrule
2020. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Teen spirit
2020. szept. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Több kedvencem is van, de most a Good Girlt használom. Tudom basic meg népszerű most, de én szeretem
2020. szept. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ariana Grande-Sweet Like Candy mar egy eve nagy kedvencem,nemtudom megunni 😊
2020. szept. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Thierry Mugler Alien
2020. szept. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Spice bomb
2020. szept. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Alig várom a hideg időt, hogy használjam.

Elie Saab Le Parfum Intense

2020. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Montale - Sensual Instinct és Intense Café.

Most ezek a kedvenceim, de a közelmúltban szagoltam az Elie Saab - Girl Of Now Forever illatot és az is valami csodálatos.

A “kommerszebb” szekcióból kedvelem a Sí-t, a La Vie Est Belle-t és a Black Opiumot is.

Olcsóbb, és kicsit fiatalosabb, csajosabb kategóriában Ariana Grande illatait is nagyon szeretem, abból is leginkább ezt a hármat: Ari, Sweet Like Candy, Cloud.

2020. szept. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Paco Rabanne - Olympea
2020. szept. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt az aprósàgot elfelejtetted megosztani velünk, hogy férfi vagy nő vagy. :D

Én férfi létemre tusok így válaszolni, ha nő vagy, akkor tárgytalan, amit írok.


Amiket én használok, vagy használtam:


Régen: Paco Rabanne One Million: közismert tini tucatillat. Szinte minden tini fiúnál negfordul legalább egyszer vagy ez, vagy valami hamisítványa. Nagyon jó illat 18-25 éves kor között buliba, de eléggé tömegcucc. Édesebb illat, a lányok amúgy kedvelik.


Versace Eros: szintén tömegcucc, bár kevesebben használják, mint a One Milliont. Van belőle sima EDT, EDP és a Flame verzió. Ez kicsit komolyabb illat, mint a One Million, ezt olyan 40 éves korig el tudom képzelni férfiakon, de ez is inkább buliba való illat.


Dior Sauvage: szintén sokan használják, most ez az egyik legnépszerűbb. Ez egy hétköznapokra is alkalmas illat, akár munkába is. Egyedi nem leszel vele, de kellemes, nem véletlen népszerű ennyire. Négy évszakos cucc, ahogy az összes eddigi is, amiket írtam, de ez leginkább jó minden évszakra.


Ha valami olcsóbb cuccra vágynál, akkor Jacques Bogaet, Silver Scent. Tartós illat, 4 évszakos ez is, nem annyira tömegcucc, mint az eddigiek.


Megosztó illatok:

-Dior Fahrenheit: inkább idősebb férfiaknak áll jól, 30 fölött, sőt inkább 40, de nem mindenki szereti, aki igen, az viszont nagyon.

-Gucci Guilty Absolute: Brutál erős bőrös illat, mint egy bőrdzseki, olyan. Erős szúrós, nem mindenkinek jön be, viszont nincs párja a piacon. Ezt csak próba után érdemes megvenni, mert tényleg nagyon megosztó, nem mindenkinek jön be.


Ezeket tudtam hirtelen felsorolni.

2021. szept. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!