Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Begyulladt a fülbevalóm mit...

Begyulladt a fülbevalóm mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 hetes orvosi fém fülbevalot kicseréltem egy buzsura mikor hazaértem észrevettem hogy kicsit vérzik meg ottvan az a dudor. Visszaraktam az orvosi fémet mert azt olvastam hogy akkor benőhet a lyuk. Pihentessem vagy pedig.maradjon bent a sima orvosifém? Kezelésre mit ajánlotok? A Szalicilsavas oldat jó? (Nekem azt írtak fel de nem látom hogy használna :/)

2020. szept. 21. 21:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy nem írtam helyesen este vanxd...
2020. szept. 21. 21:41
 2/4 Gábor232 válasza:
100%
Hogyan néz ki egy begyulladt fülbevaló?
2020. szept. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Áhh begyuladt a füled. Én is így voltam. Ne aggódj nem lesz baj. Azt ajánlom hogy fertőtlenítsd le maga a lyukat de még a fülbevalót is akár.Tedd vissza az orvosi fém fülbevalót és csak pihentesd. Bunkókkal meg ne is törődj viszont az igaz hogy rosszul fogalmaztál. Na szóval csak ne izgulj
2020. szept. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mármint érted, vissza az orvosifém fülbevalót és úgy pihentesd különben tényleg összeforhat.(majd érdekelnek a fejlemények🤗)
2020. szept. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!