Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Begyulladt a fülem. Mit tegyek?

Begyulladt a fülem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Több mint 1 hónapja lövettem a fülem porcba egyszerre kettőt egymás alá.Semmi baja nem volt szépen gyógyult.Úgy gondoltam tegnap hogy kiveszem egy kicsit megtisztogatni meg legalább addig is pihen a fülem.Vissza tettem,de aztán ma reggelre annyira begyulladt 2xeresére dagadt a fülem hogy muszáj voltam kivenni őket nehogy rosszabb történjen,hiába borogattam ,kamilláztam nem lett jobb.Most hogy kivettem sokkal jobb igaz hogy vérzik meg gennyedzik de már nem fáj legalább.Nem szeretném még egyből visszatenni kicsit pihentetni akarom a fülem.Az lenne a kérdésem hogy mennyi idő még beforr egy porcba lőtt lyuk? Tudom hogy hamar forrnak főleg így hogy még csak 1 hónapos de azért kb mégis?

Válaszokst előre is köszönöm

16/L



2019. nov. 26. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Octeniseptet vagy Betadinet használj rá, és rakd vissza a piercingeket. Nekem a legidősebb piercingem 1,5 éves, és utoljára kb. fél éve vettem ki, de akkor is amikor 2 nap után visszaraktam, akkor szenvedtem vele és vérzett is. Szóval ne nagyon kísérletezgess vele. Illetve ne szedegesd ki a piercingeket még jó pár hónapig, mert a piercingeknek kellhet azért akár 1-2 év is a teljes gyógyulásig.


A kamillás borogatást pedig elhagyhatod, octenisept és betadine majd rendbe hozza.

2019. nov. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Porcba szúrt ékszert nem szabad kivenni ilyen korán. Pihennie sem kell a fülednek, ez butaság.

A kamilla meg semmit nem segít. Menj vissza a piercerhez, kérdezd meg, mit jacasol.

2019. nov. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!