Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan lehet olcsóbban beszere...

Hogyan lehet olcsóbban beszerezni az Ariana Grande parfümöket?

Figyelt kérdés
Eléggé csorón hangzik,de magyarázkodok egy kicsit.Nagyon szeretem Ariana Grandét és már hónapok óta szemezek a parfümökkel,de én személy szerint nagyon dragának találom őket.Saját pénzből szeretnék venni,mert kicsit elsülyednék,ha a szüleimtől ekkora összegű dolgot kérnék.Szóval az lenne a kérdésem,hogy van-e valamilyen cheap way,valami nagyker vagy bármi.Tudom,hogy ha igazán szeretném megtudnám oldani,stb.de remélem tényleg van valami mód arra,hogy lehetőségem legyen egyhez.

2020. szept. 23. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát umm...ne haragudj, hogy ezt mondom de kétlem.

Nyilván sish-en meg ilyen helyeket lehet utánzatokat kapni, de gondolom te eredetit szeretnélm

2020. szept. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A Notinon pl. a 100ml-es kiszerelés 11000Ft. Ez elég olcsó parfümnek számít. Nem tudom mennyibe kerül egy drogériában, de a neten biztos olcsóbb, a Notino meg eredetit árul legalább. Vetesd meg karácsonyra, vagy valami.
2020. szept. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Azért 10 ezer nem olyan nagy összeg amit nem tudnál elkérni a szüleidtől.
2020. szept. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

A parfüm egy olyan dolog, ahol ha egy termék gyanúsan a hivatalos forgalmazók árai alatt van, biztos, hogy nem eredeti és kockázatos. Nem is hasonlít az illatuk az eredetire, nem mellesleg a patkányürüléktől és az emberi vizelettől kezdve BÁRMI lehet benne. Ezek az olcsó hamisítványok borzasztó körülmények között készülnek, arról nem beszélve, hogy RENDKÍVÜL KÁROSAK. Így eszedbe ne jusson a Wish, Aliexpress, EBay és társai.

Én meg pont a másik véglet vagyok: nem szeretem Ariana Grandét, a parfümjeit viszont nagyon szeretem, így az összeset bespájzoltam magamnak. Parfümmániás vagyok, hozzáteszem, ez az egyetlen ennyire költséges hobbim, másra nem költenék el ennyit egyszerre, és ezek persze költséghatékonyabbak, mint egy 30 ezres Chanel.

De ami a leginkább lényeges: csak azért ne vegyél meg egy parfümöt, mert szereted az adott celebet, akinek rányomták a nevét! Attól még nem biztos, hogy tetszeni fog magadon és tökéletes választás lesz számodra.

Menj el a Douglasba, szaglászd meg őket, kérdezd meg, hogy tudnak-e az illatokból kis 2-3 ml-es fújós mintát adni, otthon pedig tesztelgesd a csuklódon (minden nap másikat), hogy melyik tetszik a legjobban, melyik áll jól.

Ha már van egy kiszemelt illatod, akkor lehetne akár úgy is, hogy a felét te állod, az összeg másik felét meg a szüleid pótolják ki.

13.800 Ft fele csak 6900.

2020. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Régen én is vettem utánzatokat a piacról. Akkor hagytam abba, amikor az egyiknek csepegett a szórófeje és kiolvadt a hátizsák oldala a folyadéktól!
2020. szept. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 2-es válaszolónak igaza van. A Douglas méregdrágán adja, asszem egy 100ml-es 20 000 körül van, míg a Notinon 11 000 körül van UGYANAZ. Nem utánzat. Vannak ilyen oldalak igen, ahol olcsó koppintásokat kapsz teljesen más külsővel és illattal, de ha 1 oldalt ajánlhatok és még több ezer más ember is ajánl, akkor az a Notino. Itt biztosan eredeti cuccot kapsz mindenből és 2 nap múlva ki is szállítják. Egyébként mindig érdemes utánanézni az adott weboldalnak. A Notinoról eddig senki nem jelzett vissza olyasmit, hogy hamisítványt kapott volna a pénzéért. Ennyi, ezen nem nagyon van mit vitatni. Ha meglaptad az oldalról rendelt parfümöt akkor meg ha tutira akarsz menni akkor megnézed a doboz alján és magán a parfüm alján lévő sorozatszámot, ha a kettő egyezik, akkor eredeti termékkel van dolgod, ami a küllemén és az illatán, tartósságán is érződik. :D A doboz alján szintén fel van tüntetve hogy pontosan honnan származik. De mindegy, ezt tényleg nem kell tovább ragoznom. Szerintem hülye aki a Douglasben bevásárol 13 800 Ft-ért egy 30ml-es kiszerelést. Eddigi összes Ariana parfümömet a Notinoról szereztem be és onann is fogom továbbra is. ;) Egyetlen probléma az, hogy azt hiszem a thank you next és a rem még nem elérhető náluk. Sikeres vásárlást, sok sikert!


Amúgy ha Arianát és a kisugárzását szereted akkor valószínűleg a parfümök is tetszeni fognak, bár én kicsit szarul jártam a Douglases teszterekkel. Amikor ott szimatoltam Ari parfümjeit fúúhaa... Az a szag, eléggé elkeseredtem hogy hogy lehet valami ilyen büdös és ilyen népszerű egyszerre. Nagyon örülök hogy nem hagytam annyiban és így is berendeltem mert isteni illata van és tartósak is! Az lehetett a probléma, hogy a teszter már romlott volt annyi ideje lehetett kint, kevés is volt az üveg alján. Szóval ha tesztelgetni akarod az illatokat akkor érdemes olyan üzletbe menni ahol már nem csak egy kicsi van az alján mert akkor sanszos hogy nem a valódi illatot és tartósságot fogod tapasztalni. Hajrá! :D

2020. okt. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!