Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy vegyem rá szüleimet hogy...

Hogy vegyem rá szüleimet hogy engedjék meg a fültágítót?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok,és nagyon tetszik a fültágesz.nem akarok nagyot max 5mm-eset,de nem tudom hogy győzzem meg anyuékat :/ Légyszives kiméljetek az olyan válaszokkal hogy minek kell nekem,meg hogy hülye vagyok,fiatal,stb.. Ha meg megengedik szerintetek jobb vagy ball fülembe rakjak? Fülem nincs még átszúrva.Egybéként azért nem engedik mer azt mondják hogy a suliba nem lehet.mért ne lehetne? meg hogy fiúnak hogy néz ki...mondtam hogy kicsi,és ha kiszedem összeforr de nem engednek :S segítsetek légyszi.köszi előre is.
2010. aug. 7. 16:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

13évesen ne is engedjék!

majd ha 16-17évesen is akarod :]

16/L

2010. aug. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

szerintem 13évessen tényleg feleslges még várj vele párévet...

18L

2010. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is várj vele még. Addig figyelmedbe ajánlom ezeket a hamis fültágítókat :)

[link]


18/L

2010. aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem sem engedik meg a 2miliset, pedig az tényleg nagyon kicsi. Anyum szerint gusztustalan, hogy egy nagy luk van a fülembe meg, hogy ha kiveszem lógni fog a fülem. Nem fogja fel, hogy összeforr és egyáltalán nem fog lógni 2milis után..

Én vettem fake fültágítót, már nem is nagyon vágyom igazira.

Ha nem sikerül rábeszélni a szüleidet, akkor javaslom neked is azt.:D

14/L

2010. aug. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
13évesen üljé meg magadnak általános iskolás vagy ember!!!!!!meg bolondultáááá??majd ha idösebb leszel még csajozni se kéne nem még fültágító kajak bolond
2010. aug. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló bekaphatja :D direkt szóltam hogy nem a véleményedre vagyok kiváncsi hanem értelmes válaszra.előzöknek köszönöm.
2010. aug. 7. 17:44
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

szerintem undorítóak a fültágítók..

fiúknak üzenem.

a lányoknak nem jön be ha:

-bunkók vagytok

-cigiztek

-káromkodtok

-isztok

-tetoválásotok van

-fültágítótok van

-pc-tek van

-a fülbevaló sem jön be(legalábbis nekem, és a bnőimnek..)


szóval..lehet a fiúknál ez a menő...de nekünk nem jön be..

persze lehet van kivétel 1%..


14/L

2010. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

fú.szerintem még ilyen idősen ne csináltasson de!


"szerintem undorítóak a fültágítók..

fiúknak üzenem.

a lányoknak nem jön be ha:

-bunkók vagytok

-cigiztek

-káromkodtok

-isztok

-tetoválásotok van

-fültágítótok van

-pc-tek van

-a fülbevaló sem jön be(legalábbis nekem, és a bnőimnek..)


szóval..lehet a fiúknál ez a menő...de nekünk nem jön be..

persze lehet van kivétel 1%..


14/L"



pici vagy te még,hogy ilyeneket állapíts meg. meg hogy ilyeneket mondj,hogy 1%...

hol élsz te? a tetoválás,piercing ksok embernek bejön.cigiztek.. kb minden 5. ember sztem (de felmérés szerint úgy hallottam h minden 3. ember) cigizik Magyarországon.akkor miről beszélünk?..rengeteg csaj is cigizik.isztok.. jó,nem kell alkoholistának lenni (én személy szerint nem iszom,nem cigizek) de azért buliba ha inni akar vki akk semmi gáz nincs..

szóval picit elvagy tévedve.:D de te dolgod..

2010. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ugy értettem,h ilyen korban, mint amilyenben mi vagyunk:)
2010. aug. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
20.28-as. Te mire fel áltílánosítgatsz?Ki tudja hogy te lehet hogy egy féltékeny kiközösített csúnya lány vagy és azért haragszol arra aki jól néz ki? Én a helyedben befognám és mivel 13 vagyok beis fogom.
2010. aug. 8. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!