Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy vegyem rá szüleimet hogy...

Hogy vegyem rá szüleimet hogy engedjék meg a fültágítót?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok,és nagyon tetszik a fültágesz.nem akarok nagyot max 5mm-eset,de nem tudom hogy győzzem meg anyuékat :/ Légyszives kiméljetek az olyan válaszokkal hogy minek kell nekem,meg hogy hülye vagyok,fiatal,stb.. Ha meg megengedik szerintetek jobb vagy ball fülembe rakjak? Fülem nincs még átszúrva.Egybéként azért nem engedik mer azt mondják hogy a suliba nem lehet.mért ne lehetne? meg hogy fiúnak hogy néz ki...mondtam hogy kicsi,és ha kiszedem összeforr de nem engednek :S segítsetek légyszi.köszi előre is.
2010. aug. 7. 16:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
*Általánosítasz
2010. aug. 8. 00:12
 12/16 anonim ***** válasza:
13 évesen? szerintem sehogy.
2010. aug. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ó, bocs, hogy leírtam a véleményemet.akkor ne kérdezz ha nemtetszik-_-

mellesleg szívesen megnéznék róllad egy képet..

és te meg mire fel találgatsz??XD

és nincs igazad.:D

ennyi.:)


14/L

2010. aug. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ja boccss :'D Szánaloom :DDDD :D:D
2010. aug. 10. 00:06
 15/16 anonim ***** válasza:

De szeretem, amikor a kis gyerekek vitatkoznak.:)

Drága "14/L"! Szerintem inkább ülj le, és tanulj, ahelyett, hogy marhaságokat találnál ki. Vagy kérj apucitól pénzt, és menj vásárolni tündérem.:)

Drága kérdező: Én is most kezdtem el tágítani a fülem, igaz, én már 14 vagyok. A suliban biztos, hogy fognak érte szólni, és szerintem is hülyeség 13 évesen fültágítót csinálni. A tágesz nem csak arról szól, hogy "júúj, mindenkinek ilyen van, én is akarok, mert rohadtul divatos!". Szerintem várj még vele 1-2 évet, és ha még mindig akarod, hozd fel újra a szüleidnél, pl. egy jó bizonyítványért cserébe.:) Hozzáteszem: Nekem sem engedték, vagyis fogalmam nincs, hogy engedték-e volna, én csak simán bementem az apacsba, és vettem tágítót. 4 nap alatt 6 milis, és be is van gyulladva, de nem vették észre.;)

14/L

2012. szept. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
nemtom én is 13 vagyok de nekem megengedik. :DDD 10mmig :pp de nálam az van, h nemtom honnan szerezzek xxddd
2013. nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!