Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az Avon alapozóknál melyik a...

Az Avon alapozóknál melyik a legvilágosabb árnyalat?

Figyelt kérdés

[link]

Almond

Cream

Ivory

Nude

Warmest Beige


Vagy

[link]

Ivory

Medium Beige

Natural Beige

Nude

Shell

A fotón kb. egyszínűek és nincs beszámozva.


2010. aug. 7. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
hat nekem nagyon vilagos a borom es en a warmest beige-t hasznalom.
2010. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem vannak termék mintáim ha gondolod akkor küldhetek neked olyat ami kell ha van olyan akkor csak a postát kell fizetni de ha rendelnem kell akkor az nekem is pénzbe kerül és így kitudod próbálni és nem fizetsz feleslegesen több ezer forintot


a calming effects alapozóból csak cream és warmest beige árnyalatú van


az ideal shade alapozóból meg natural beige és medium beige árnyalatú van


ha másmilyen kell akkor azt meg kell rendelnem és a posta költségen kívül 70 vagy 75 ft pluszba jön ki alapozó termék minta /darabra

2010. aug. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem az Ivory, vagyis én olyat használok a szem alatti karikák ellen. Sztem az.. a Beige az elég erős, anya szolizik, és neki van olyan. Én tanácsadó nő vok, am... nekem a Nude vált be, mert olyan kicsit napbarnított a bőrőm, és nyárra az a jó. A 2. linken az alapozó az sztem nem jó, mert maszkszerű hatást kelt, olyan lesz az arcod, mint egy porcelánbabájé, és sötét is!
2010. aug. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!