Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi az amit MINDENKÉPPEN meg...

Mi az amit MINDENKÉPPEN meg kell vennem, ha otthon magamnak szeretnék zselés körmöt csinálni?

Figyelt kérdés

Amiket tudok,és eszembe jut:

UV lámpa (hány wattos legyen?)

zselék (építő és fény)

reszelő

tip

tipvágó

zsírtalanító

fertőtlenítő

tipragasztó


A díszítéshez való eszközök,vagy amik nem feltétlen kellenek,azokat majd szépen lassan beszerzem,most az érdekelne,ami muszáj.


Hozááértők,segítenétek?


2010. aug. 8. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Hozzáértők azt mondják, hogy ne kezdd el otthon csinálni magadnak, mert nagyon tönkre teheted a körmeidet, meg nem is biztos, hogy olyan szép lenne. Gondolom szakképesítésed nincs hozzá, különben nem tetted volna fel a kérdést. Inkább azt a pénzt amit kiadnál ezekre az eszközökre, egy jó műkörmösnek add, és akkor biztosan szépek, ápoltak lesznek a kezeid.
2010. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezeket meg tudom venni annyiért,amiből 4x-5x jutok el körmöshöz.

Elhiszem,hogy el tudom rontani,de nem szeretném,ezért kérek itt segítséget.

2010. aug. 8. 13:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Te tudod...de pont valamelyik nap volt erről szó, keresgéld vissza és meglátod, hogy ott sem nagyon támogatják.
2010. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj..Anyukám 40 éves és 2 hónapja van papírja hogy csinálhatja.És egyszerűen még mindig nem tudja normálisan megcsinálni,és nem azért mert bamba,hanem mert hiába tűnik könnyűnek,nehéz megcsinálni 1 műkörmöt..Főleg magadnak..balkézzel milyen jó lehet..Azért vannak ilyen rossz véleménnyel a műkörömről,mert sok ember otthon barkácsolja meg őket és gány körmöket csinálnak,az emberek pedig ezt látják..
2010. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel egy gombaölő kencefice sem árt majd a 3. alkalom utáni kezelésre.
2010. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg, csak gyakorlás kérdése.Biztos hogy menni fog, ha más nem 3-4hónap múlva,de aztán biztos hogy megéri majd:)

Azt nem tudom sajna hogy mi kell még hozzá:S

A fodrászkellékesnél lehet kapni a Szépítész nevű újságot,abban van 1 rész ami a körmökkel foglalkozik,leírja hogy hogy kell csinálni ilyesmi..

+olvasgass sok olyan oldalt ami azzal foglalkozik.Jobb ötletem nincs:D

Sok szerencsét hozzá!

2010. aug. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

az én édesanyám meg 20 éve csinálja. 160 embert tanított már ki, mit magántanulók, nemtudom hány diploma, oklevél, szakoktatói, stb.... engem is tanít. a város körmösei is hozzá járnak, de még nekem sem megy. és akármilyen kezes vagy, neked sem fog....



egyébként...


reszelő

valami csillám. (h színe is legyen már annak a körömnek, ne csak a zselé legyen rajta.)



de én úgytudom, hogyja tip-et rakksz alá akkor az tippzselé...

a sima zselé a sablonos.

ezenfelül buffert vegyél.

lakklemosó

ésatöbbiésatöbbi...

2010. aug. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!