Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a kedvenc sminkterméked...

Mi a kedvenc sminkterméked 5000 forint alatt?

Figyelt kérdés
Drogériás és olcsóbb középkategóriás (pl NYX) termékekre lennék kíváncsi, amik nektek beváltak.
2020. okt. 20. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

•Catrice Glam and doll false lashes szempillaspirál

•Catrice Nude illusion porpúder

•Essence Fresh and fit alapozó

•Catrice HD liquid coverage alapozó

•Sleek i-Divine paletta

•Elf 16 hr camo concealer

•Lovely Celeb eyeliner kit

•Beauty Bay Bright 16 colour paletta

•The Ordinary High spreadability fluid primer

•Lovely K lips rúzs

2020. okt. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A szemem alá és mindenhová ahol kicsit világosítani szeretnék az Essence camouflage folyékony korrektort használom. Vékony rétegben nagyon szépen mutat és a kipirosodott részeket vagy a kisebb ereket is elfedi. Viszont a száraz részeket eléggé ki tudja emelni és nekem pattanások elfedésére sem vált be (de nem is ez a dolga). Utóbbira a Catrice camouflage krémes korrektorát használom. Önmagában is jól fed és szépen beledolgozható a bőrbe. Fixálásra és mattításra szintén egy Catrice terméket használok, az All Matt Plus névre hallgató púdert. Teszi amit egy púdernek tennie kell és valamiért azt vettem észre, hogy egy olyan szép egységes hatást is ad a bőrömnek (a 010-es árnyalattban használom). A pirosítók közül egyértelműen az Alverde por állagú pirosítója a kedvencem, tartós, nagyon erősen pigmentált de szépen eldolgozható. Szempillaspirálok közül az Essence I Love Extreme vízálló változata amire esküszöm, tényleg nagyon tartós, alig jön le (mindenképpen kétfázisú lemosó vagy olaj kell a leoldásához). Emellett pedig természetesen nagyon szép pillákat is lehet vele csinálni. Szemöldökre pedig a Lovely Brow Master pomádéja, amit nagyon szeretek. Szintén tartós, nekem pont jó a színe (sajnos csak 2 árnyalat érhető el) és egy kis gyakorlás után nem nehéz vele dolgozni. A kis ecset is hasznos, ami jár hozzá.

Azt hiszem ennyi amit tényleg jó szívvel tudok ajánlani és már elég régóta is használok. :D

2020. okt. 21. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Essence, Lovely, Miss Sporty, Catrice, Avon márkáknál kicsit minőségibb és drágább (2000 felett 5000 alatt) termékekre lennék kíváncsi, amit sminkesként is használhatnék egész napos alkalmakra.

2020. okt. 21. 03:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
NYX termékek nagyon jók, a Glitter primer, az összes csillám, a Suede Matte rúzsok, Lip Lingerie és Liquid Suede folyékony rúzsok. Intense Butter Gloss szájfény. Suede Matte Liplinerek is nagyon jók. Beauty Bay paletták. Sleek Highlighting Elixir folyékony highlighter egy csoda, LA Girl korrektor szintén, életem korrektora és kb 1500 forint... Pedig rengeteg terméket próbáltam már, tényleg. Aden Professional rúzsai fantasztikusan jók, Aden Full HD alapozó egy fantasztikus termék még, abszolút profi. Aden Lash Booster Mascara Primer, Inglot kis pindur pandúros pigmentjei még beleesnek ebbe az árkategóriába. Morphe paletták, és náluk egyébként is mindig rengeteg az akció. Illetve profi márkáknál szuper nagy szettek vannak, amiben a termékek darabja sokkal sokkal olcsóbban jön ki, mintha egyesével vennéd, érdemes ezeket követni, pont karácsonykor jön ki nagyon sok ilyen szett.
2020. okt. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Sminkesként érdemesebb kicsit drágább és minőségi termékekkel dolgozni . Meglátszik a tartósságán és , hogy kevesebb mennyiséget kell használni.
2020. okt. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%

Én az Yves Rocher termékeit szeretem. Ezek picit drágább, de növényi alapanyagokból készült termékek. (5000 alatt van bőven azért.) Kedvenceim amúgy a Sexypulp extrém fekete szempillaspirál, gyönyörű szemeket csinál szerintem, aztán rúzsokból a matt hatású rúzsaikat kedvelem. :)

Régen amúgy szerettem a Catrice termékeit, MaxFactort, de valahogy allergiás lettem rájuk. :/ Ha esetleg érzékenyebb bőröd van, esetleg kipróbálnál valami újat, szívből ajánlom. :D

2020. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
76%

Nyx Can't stop won't stop alapozó, bár az újabban lehet drágább már mint 5 ezer. Az enyém lassan fogy, mert krémmel keverve viszem fel.

Revolution Forever Flawless fémdobozos paletták az eredeti oldalról kb 4300-ért veszem őket.

Maybelline Superstay rúzsok.

2020. okt. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#5 tudom, vannak luxus kategóriás sminkesek, viszont én vidéken tervezek dolgozni, ahol az emberek egy szalagavatós sminkért csoda, ha hajlandóak fizetni 4000 forintot.
2020. okt. 21. 23:31
 9/10 A kérdező kommentje:

válaszaitokat köszönöm :)


még jöhetnek ;)

2020. okt. 21. 23:32
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
Személy szerint én nem mennék olyan sminkeshez aki a közeli drogéria termékeit használja amit én is megtudok venni olcsón . Az ember fizet azért , hogy professzionális termékeket használjanak rajta . Ahol arra van kereslet , hogy olcsó drogériás termékekkel legyenek kisminkelve az nem a legjobb hely egy ilyen vállalkozás számára , mert aki hajlandó lenne mondjuk 10 000 ft-ot fizetni a sminkért nem a drogériás sminkes lányt fogja választani . És vidéken is inkább befognak utazni ezért . Nem valószínű majd az , hogy a városból fognak leutazni hozzád csak , mert olcsón fogod megcsinálni a sminkeket. Így elég szűk vendégkörre számíthatsz akik nem hajlandóak sokat fizetni a munkádért . Megjegyzem jogosan , hiszen termék amivel dolgozol is olcsó.
2020. okt. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!