Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ugye attól még, hogy 'guest'-k...

Ugye attól még, hogy 'guest'-ként rendeltem termékeket lookfantasticról, megjönnek a termékek?

Figyelt kérdés
Tegnap rendeltem 3 Florence by Mills terméket lookfantastic.com-ról, de guestként voltam bejelentkezve, emiatt semmit nem tekinthetek meg, hogy mi van a sminkekkel. Ugye így is kihozzák? Nagyon sokat fizettem.

2020. okt. 21. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ki fogják hozni.


Annyi történt, hogy regisztráció nélkül vásároltál. Így nincs ncs profilod az oldalhoz, de emailben megkapsz minden infót.


Érdemes lett volna előtte regisztrációt csinálni kedvezményért, de most már mindegy.

2020. okt. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, köszi a választ! Tegnap hozták ki, ma mehetek érte a postára. Ment a zöld egyébként.
2020. nov. 5. 15:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!