Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudjam a szempillaméretem?

Hogyan tudjam a szempillaméretem?

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretnék műszempillát rendelni (mielőtt megköveznétek közlöm hogy 17 éves vagyok és nem 13) és ott írja hogy válassz méretet pl gl2 gl3 stb és nekem fogalmam sincs hogy melyik az én méretem🤣Hogyan tudnám ezt megmérni meg mivel?

2020. okt. 28. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
2%
Inkább ne rendelj, mert undorító.
2020. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha soros műszempilláról beszélsz akkor az nem a “te méreted”, hanem a pilláé - mennyire dús, hosszú, sűrű, milyen formájú, nem tudom milyen márkát nézel úgyhogy csak tippelgetni tudok mi alapján számozzák.

Ne úgy képzeld el mint a ruhákat hogy 38-as a méreted és akkor a 36-os vagy a 40-es nem lesz jó rád, inkább mint a sminkekben az árnyalatot, van a rúzsból 10-es, 11-es, 12-es árnyalat, az egyik piros, a másik pink, és azt veszed amelyiket szeretnéd.

Méretre neked kell majd igazítanod, ha megvetted rápróbálod a szemedre és lehet hogy a végéből le kell kicsit vágnod ha túl hosszú. Nézz kezdőknek szóló műszempillás videókat, el fogják magyarázni.

2020. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!