Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van ket db szempillaspiralom...

Van ket db szempillaspiralom amit meg sosem hasznaltam es mar meg van par honapja. Be tud szaradni? Illetve le tud jarni?

Figyelt kérdés

Kikell dobnom majd oket?:(

meg egyszer sem hasznaltam es nem szeretnem kidobni . Be tud szaradni? Illetve honnan tudom ha lejart?


2020. nov. 3. 06:19
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Nyilván le tud járni/meg tud romlani, de ha csak pár hónapja van meg és még nem bontottad fel, akkor nagy valószínűséggel jók. Az ilyen krémes dolgok felbontás után kb fél évig jók, de van, hogy hamarabb megromlik, van, hogy tovább bírja. Ez több mindentől is függ. Ha megromlik, akkor érezhetően megváltozik a szaga és az állaga.
2020. nov. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%
Fél év után jár le egy szempillaspirál, de csak a felbontástól számítva.
2020. nov. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerinted amikor áll akár hónapokig a termék a drogériában akkor lejár? Miután felbontottad és éri levegő azután kell számitani általában 3,6 honap a spirálok élettartalma, nekem eddig egyik spirálom sem járt le de azért amik már évek ota megvannak azokat inkább kidobom, de amiket alig használok és nem büdös akkor az még jó, ha már büdös vagy észlelsz irritáciot akkor feltétlen dobd ki.

De ha a szaga és a festék állaga nem változott akkor rendben van a termék.

2020. nov. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!