Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez mennyire számít divatosnak?

Ez mennyire számít divatosnak?

Figyelt kérdés
Osztálytársam mindig felemás zokniban jön iskolába, illő zoknit nem hajlandó felvenni. Ez divat most? Vagy én nem értek valamit? Miért csinálja ezt?

2020. nov. 11. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Néha megesik nálam is, hogy felemásak a zoknijaim. Nincs különösebb oka, csak időnként a reggeli sietségben nem találom meg a párját.
2020. nov. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak direkt felemás vicces zoknik is :) Én is szeretem őket hordani. Szerintem suliba még teljesen elfogadható, unnepsegekre vegyen fel normálisat, és ennyi.
2020. nov. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Mostanaban divat, igen. Bar 18 even felulieknek kicsit ciki szerintem :D
2020. nov. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Én is szoktam úgy hordani
2020. nov. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kimondottan olyan zoknik amik párban sem egyformák.
2020. nov. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
Ez a tipikus hippi gimis vagyok szokás bár már az áltsuli felső tagozatában is elterjedt. Gondolom videoklippekből vették az ötletet ahol az ilyesféle “lazaság” a menő. Egyszer kinövik ezt is :D
2020. nov. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!