Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A kordbársony nadrág divatosna...

A kordbársony nadrág divatosnak számít még fiatal férfiakon?

Figyelt kérdés

Megörököltem egyet, pont jó, kicsit nem mindennapi színű (sárgás-barna). Az utcán nem látok senkin ilyet kb. és azt hallottam, hogy idősebbek hordanak ilyet főleg..

Mondja meg valaki aki ért hozzá :d



2019. ápr. 2. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha kényelmes, és te jól érzed magad benne, akkor hordd. Az ilyen hülyeségeket meg, hogy ma éppen milyen divatot kell majmolni, meg hagyd a fenébe.
2019. ápr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem én miről beszélsz :D Csak ha nagyon gáz akkor azért mégse érezném magam jól benne xd
2019. ápr. 2. 17:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A kordbársony nagyon jó, főleg télre és átmeneti időben. Egyébként meg amíg szétkoptatott, rongyosra szaggatott farmereket meg jógabugyikat magukra húznak, nem abból indulnék ki, hogy mások felveszik-e vagy sem.
2019. ápr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első, az öltözködés kategóriába szerintem azért néznek be az emberek, mert szeretnének divatosan és jól kinézni. Mindenhova be lehet írni, hogy "azt vegyél fel, amit akarsz, a többi ember le van szarva", de akkor ennek az egész fórumszerűségnek semmi értelme.
2019. ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús ez...használt és pont sárgás-barna...?
2019. ápr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Figyelj, mindenki maga dönti el, milyen szubkultúrához, nemzedékhez tartozónak tűnteti fel magát. Van, aki azt akarja, hogy komolyan vegyék a tárgyaláson, van, aki azt, hogy egzisztenciát nézzenek ki belőle a nők. Sokaknak takony egyetemista létükre nagyobb szakálluk van már, mint a télapónak... Csak aztán ne csodálkozz, ha a többi skinnygatyás fiatal részéről becsúszik majd egy-egy "csókolom" a lépcsőházfordulóban.


Semmi se gáz, és minden divatos, csak ruhától függően elnézik az ember korát +/- 10 évvel. Nem mondják, hogy az öreg fiatalosan öltözik, hanem azt hiszik, hogy fiatal. És nem mondják, hogy a fiatal öregesen öltözik, mert tényleg azt hiszik, hogy 10-zel több. Ennyi.

2019. ápr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Végül is van más nadrágom is :D
2019. ápr. 2. 23:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Szabás függő hogy divatos e. Maga a kord az divatos. Nőknek is vannak trendi boltokban kord nacik, sőt, leggings is van ilyen anyagból a calzedoniaban is. Ami egy divatos drágább üzlet.

Inkább az a kérdés hogy milyen szabás, myen a szár bősége, derekfazon stb...

2019. ápr. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én úgy szoktam járni, 17 :D.


Nekem ezek állnak jól, szeretem őket.

2022. szept. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!