Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek a fültágító csak...

Szerintetek a fültágító csak az egyik fülben, vagy mind a kettőben nez ki jobban?

Figyelt kérdés

Az egyik fulem 1 cmre ki van mar tagitva kb 2 eve, de most azon gondolkodom, hogy talan a masikat is kitagitanam. Szerintetek ha mind a ket fulben ki van az ugy jobban nez ki?

L



2020. nov. 16. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
szerintem sehogy nem néz ki jól, de ha már van, akkor legyen mindkettőben
2020. nov. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Szia!

Szerintem párban szebb. Nekem is egy oldalt volt majd két évig 12mm, majd utána a másikat is megcsináltam. Most 16, a 20 a célom jelenleg, de 5-6 évig 16-os volt.

De egyéni ízlés kérdése.

2020. nov. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Nem, hogy nem néz ki jól de egyenesen undorító szerintem.De ha neked ez tetszik,akkor hogy legalább valami haszna is legyen, tágíttasd ki 4,5-5 cm-re és akkor már alkalmas lesz fülszexre. Extrém körökben biztosan megvan erre is a közönség.
2020. nov. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

De komolyan..ki kíváncsi a fikázó kommentekre?

Mire jó egyeseknek ideböfögni a kérdéstől független véleményüket ami a kutyát se érdekli?

2020. nov. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
60%
Szerintem csak az egyik fülben néz ki jól
2020. nov. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!