Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen mellbimbópiercing-fajtá...

Milyen mellbimbópiercing-fajták vannak? Nektek milyen van?

Figyelt kérdés

2020. nov. 20. 01:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A formájuk lehet kismillió féle, a leggyakoribb a sima, egyszerű, gömb végű.


Anyag tekintetében lehet fém vagy műanyag. Nekem még az van bent amivel szúrták, mert fél évet legalább várni kell a cserével. Nekem ezt mondták én meg nem akarok kockáztatni

2020. nov. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért szexuális kategória??
2020. nov. 20. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vízszintes, függőleges, átlós irányú, dupla, tripla, négyszeres, microdermallal szemből szúrt, normális, tágított és ezeknek bármilyen variánsai.

Ékszerből meg amit épp hordanak benne.

Gondolom azért ide rakta, mert az kérdező homoszexuális és ilyen témakör érdekli.

Én nem vagyok homoszexuális, mégis van mellékszerem, egyikben vízszintes, másikban függőleges. Miért? Mert tetszik és eddig a nőknek is bejött.

2020. nov. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem karika van bent 2 hete szurattam. Azt mondta a piercinges hogy legalább 5-6 hét múlva lehet cserélni, tagittatni. Akkor picivel vastagabb karikákra szeretném cserélni. Fél évig tényleg nem ajánlatos kivenni!


38 meleg passzív srác

2020. nov. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!