Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van az hogy itthon...

Miért van az hogy itthon Magyarországon nem annyira elfogadott az ha egy srác sminkel? Szerintetek? Nektek van olyan magyar srác aki sminkel és szeretitek? Nekem Magyar Dezső és Mészáros Csaba

Figyelt kérdés

#smink #makeup #csabameszaros
2020. nov. 27. 13:18
1 2 3
 11/21 Sunshinedoll ***** válasza:
83%
#2 Valóban nem. A smink az smink. A nők se azért kenik vörösre a szájukat, mert természetesnek akarnak kinézni :D
2020. nov. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
88%
Én is szoktam színezett hidratálót használni. Igaz az azért messze van a sminktol. Nem látszik, teljesen természetes hatású. És sokkal szebb tőle a bőröm.
2020. nov. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
28%
#11 Az nem természetes,hogy 1 fiú sminkeli magát.Nem zavar mindenki azt tesz amit akar de ne magyarázd már meg,hogy ez egy fiúnál természetes🤦Valakinél az de az fiú és sminkeli magát😉
2020. nov. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
96%
Hát azért valljuk be, hogy pl a Csaba nem épp a természetes smink híve, nekem ez nem jön be egy nőn sem nemhogy férfin. Kimondott bajom egyébként nincs velük, de tény és való, hogy nem túl életszerű.
2020. nov. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem egy férfit nem érdekel a smink max addig amig a a nőjét nézi miközbe sminkel vagy valami.

Szerintem sokan másoknak fura jelenség hogy egy fiu sminkel és hadjuk hogy ez nem befolyásolja a nemi identitást mert az összes ilyen sminkes pali vagy transzi,meleg,bisex egy heterot se ismerek mind afektál,kényesen beszél mellé sajnos.

Meg egy átlag pasi minek sminkel? Szinész,énekes,modelleken oké átlag palin szimplán vicces, ez az én véleményem, nem muszály velem egyetérteni. Ez a nőknek lett kitálalva nem a paliknak, ez olyan mintha egy nő boxert akarna hordani.

2020. nov. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
29%
#15 Ott a pont!Komolyan hihetetlen,hogy valakinek ez természetes.Sosem lesz az ha tetszik ha nem!
2020. nov. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Metionin ***** válasza:
51%
Mert vagy 100 évvel el van maradva. Maga a smink nem tartozik nemekhez, a különböző kultúrákban van ahol a férfiak is használják vagy csak a férfiak használják. Azért tartják inkább női dolognak, mert a társadalomban a nők voltak inkább azok, akiket adtak-vettek és emiatt tuningolták őket hogy előnyösebb üzlet köttessen. Ha úgy alakult volna hogy a nők válogatnak a vásárra vitt férfiak közül akkor lehet hogy a férfiak éltek volna inkább optikai tuninggal. Én őszintén szólva tojok rá. Sminkelek mert tetszik, valószínűleg ha férfi lennék és tetszene, is sminkelnék csak elköltöznék valahova ahol ezért nem b-ziznak le. Tőlem mindenki azt ken a fejére amit akar, akár férfi akár nő.
2020. nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
31%
Kedves utolso te olyan buta vagy hogy az már fáj,melyik kulturában volt csak a férfiaknál szokás?xD szerintem össze kevered a régi egyiptomi fáraókat vele de ők fáraók voltak! Klepátra idejében is volt smink,kleopátra tette ikonikussá a kihuzott szemeket pl meg azt a haj tipust.
2020. nov. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
51%

mert egy férfinak nem illik sminkelni magát,más ha kozmetikushoz megy és kifesti,de akkor is.

Női dolog csinálni.

2020. nov. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem egy sminkelt pasi pont annyira esztétikus látvány, mint egy bő, lógó, abszolút férfias ruhákat viselő, pasis gesztusokat, szavajárást stb-t használó nő.

Nekem egyik sem tetszik és természetellenesnek is tartom, de ez én vagyok, ők meg ők. Csak úgy megszólni senkit sem szokásom, csak ha kifejezetten a véleményemet kérdezik. De akkor igen, felvállalom, hogy nem jön be, mert számomra természetellenes.

De tudom, itt a gyíkon mindenki szuperelfogadó mindennel is kapcsolatban, úgyhogy jól le leszek pontozva.

2020. dec. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!