Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Magyarországon mennyire...

Magyarországon mennyire elfogadott az arctetoválás vagy mennyire gyakori pl. Budapesten? Milyen reakció várható az emberektől? Ti láttatok már?

Figyelt kérdés

2015. jan. 11. 02:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akit ismerek arc tetoválással, azoknak nincs túl jó munkájuk.

Ebben azért még konzervatív Magyarország.

Többnyire megbámulják őket.

Szemöldök tetkót jobban tolerálják.

2015. jan. 11. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy szomszédom,egy srác, az arca fullra tele volt varrva. Tetszik, ráadásul ritka rendes fazon volt. (kisgyerekes apuka, 2 kutyával,nagyon közvetlen, barátkozós). Viszont az emberek ahogyan ránéztek..kb mint egy UFO-ra. De természetesen magasról lesza-rta. :D
2015. jan. 11. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja,ő is tetovált, bár nem tudom,abból élt-e. Nyilván egy munkahelyen sem tolerálják túlzottan,pont az emberek reakciója miatt.
2015. jan. 11. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Egy tetoválónak ez referencia, egy ügyintézőnek ez egyértelmű munkanélküliség :)
2015. jan. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Én eddig szerintem csak kisebbségieket láttam arcon tetkóval. Amiket fel tudok idézni, azok apró csillagok a halántékon és a szemöldök felett, meg valami ultragázul kinéző nonfiguratív minta, mint Mike Tysonnak, csak rondább. Hát a reakcióm kb. annyi, hogy biztos nem túl magas az értelmi színvonaluk, de a tetkó legtöbbször már csak lapát a tűzre. Szemöldöktetoválást látok gyakran, arról is az a véleményem, hogy igényes ember, akinek amúgy van szemöldöke nem csinál ilyet, mert természetellenes és ronda. Ha valami stílusosan kinéző, ápolt külsejű embert látnék valami szolidabb arctetkóval (kis minta az arc szélén), azon még nem ítélkeznék csendesen, viszont ha valami nagyobb mintát látnék feltűnő helyen, akkor elgondolkoznék azon, hogy valami nincs rendben az illető fejében, és egy kis félelmet is kiváltana.
2017. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Nekem is van arc tetovalasomba bal szemem alatt(ezt kepzeld el ugy hogy szemem alatt levi bal arcpofa csont ahol ki domborul)

Egy 1x1es fekete Pikk♤ aminek a jelentese mindig maradjon az emberel a szerencse!

Engem el fogadott mindenki 2 napig volt nagy szam

Minden csoda 3 napig tart ahogy tartja a mondas

De terjunk a lenyegre

Lehet vele ugyan ugy munkat talalni ha nem postai logisztika vegeztel vagy vendeg lato iparba vagy Boltoskent stb... van lehetoseg a tetovalom is meg mondta jart siofokon szinig vart pincereket latott le szarjak mar a tetkokat csak legyen munka ero magyar orszag egy gyenge ki halo orszag szukseg van a munkara kesobb szerintetek ha nem lesz pl egy db bolti elado vagy pincer sok boltba vagy etterembe nem veszik fel a tetovalt embereket??? Amugy meg mester Borbély vagyok nekem nincs szar allasom

2020. febr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!