Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki használ olyan szemöldök...

Valaki használ olyan szemöldök sminket, ceruza, por vagy bármit, ami alvás után is viszonylag fent marad?

Figyelt kérdés
Nem szeretem, hogy reggelente olyan más a szemöldököm, még ha gyorsan meg is csinálom. :/
2020. nov. 29. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tartós festés vagy sminktetoválás - minden más nem marad meg, meg emellett este le is kell mosni, mert tönkremegy a böröd töle
2020. nov. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
91%
Szia. Szerintem sminket éjszakára soha ne hagyj fenn. Ha nagyon zavar és szeretnél tartósabb hatást, akkor ryana henna alapu szemöldök festék. 700 ft körül jutottam hozzá egy kisboltban,de biztos lehet rendelni is. 1 hetet bír, befogja a borod is. Viszont a dobozan az van, hogy 10 perc elég neki. Ha a borodet is szeretnéd h befogja akkor hagyd rajta egy órát. Nekem ez azért fontos mert szőke a szemöldököm és nem látszik, de ez bevált. Ezen kívül ha csak hétköznapi megoldást keresel akkor rossmannban Lovely vízálló szemöldök pomade, 1500 ft körül van, vízálló, tartós. Nekem az strandon is megállja a helyét. Ha ez nem lenne okes akkor rival de loop/rival loves me (ugyanaz a márka csak megújult) van egy szemöldök pomadeja azt hiszem 1300 körül, vízálló, lényegesen több van benne, tovább elég. Az átka az, hogy gyorsan belekot a tégelybe,de ha oldod micellas vízzel néha,akkor tudod tovább használni. Viszont ezt leszedni is nehezebb, de olajos lemosoval szépen lejon.
2020. nov. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tartós festés,tetoválás.
2020. nov. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!