Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Körmösök! Melyik márka a...

Körmösök! Melyik márka a legjobb ami nektek bevált? Illetve melyik márkának van porcelánból szép színű cover pink?

Figyelt kérdés
Én nagyon porcelános vagyok de eddig crystal nails termekeket hasznaltam. Nincs vele különösebben semmi bajom de kíváncsi lennék hogy van e ugyan ilyen vagy akár jobb minőségű porcelán por/liquid más márkában olcsóbban. Illetve én cover pinket használok szinte mindig de crystalbol nincs olyan szin ami tényleg szép nude rózsaszín. Ez a legnagyobb gondom vele. Legutóbb kevertem egy színt a sárgásabb cover-bol extra white-bol és transparent pinkből de ez sem az igazi egyébként sem akarok kutyulgatni mert ha elfogy utána úgysem tudnék ugyan olyat keverni megint.

2020. nov. 30. 16:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!