Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vannak más férfiak is, akiknek...

Vannak más férfiak is, akiknek bejönnek a természetes lányok?

Figyelt kérdés
Semmi smink, természetes mellek.

2020. dec. 5. 22:53
A kérdező szavazást indított:
Természetes lányok!
Nem baj ha sminkel.
Nem zavar a mű mell.
Nem érdekel ha jól kijövünk.
21 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Igen, én elveszítem az érdeklődésemet, ha egy nőn nagy adag smink van.
2020. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Engem egyáltalán nem zavar a normális, nem túl sok smink.
2020. dec. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

Egy enyhe sminkkel semmi baj nincs.

Viszont amit tol a lányok jelentős része az brutális.

2020. dec. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
engem azzal lehet zsebre tenni, ha a testszőrzet is meg van hagyva úgy, ahogy a természet kitalálta
2020. dec. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

Nőként válaszolok, hogy a páromnak mi a véleménye.

Azt szereti a legjobban, mikor egyáltalán nincs rajtam smink. Szerencsére smink nélkül is bármikor kimegyek az utcára, nem szokott senkinek feltűnni ismerősök közül sem, hogy bármi furcsa lenne. Azonban én nagyon szeretek sminkelni és csinosan kiöltözni hozzá, a smink nekem egy szórakozás, szeretem csinálni és ebbe nem szól bele, egyszerűen csak jobban szereti ha nincs rajtam. A fekete rúzst kedveli rajtam de ennyi. Mikor összejöttünk nagyon fiatalok voltunk, akkor még egyáltalan nem sminkeltem egyébként.

Körte alkat vagyok (172 cm,58 kg) , a melleim A és B kosár között vannak, tehát kicsik amit mostanra fogadtam el nagyjából, régen nagyon nem szerettem őket. A formájuk egyébként kifejezetten szép , a párom szerint is. Régebben elgondolkodtam rajta, hogy majd megcsináltatom, azt mondta ő ebbe nem szól bele, ahogy nekem kényelmes (az arcomat nem engedné plasztikáztatni, régen az orromat utáltam, mára már elfogadtam azt is). Azóta nem gondolkodok ilyesmiben. Cserébe a fenekem nagyon jó, odafigyelek rá.


Egyéb:

-a műkörmöt nem szereti, de ha valami sötét színűre festem a saját körmömet az tetszik neki. Egyébként hosszúra megnő a saját körmöm (3-4 cm), de rövidebben jobban szereti, nekem meg praktikusabb.

-fülpiercingeim vannak, a legextrább az industrial, ezek tetszenek neki.

-a hajam nagyon hosszú, combközépig ér és természetes vörös. Nagyon szereti így, azonban én kicsit ráuntam, mert mindig is ilyen volt. Csípőig le fogom vágatni és zöld színű balayage festést szeretnék, nagyon várja az extrém színű hajak nagyon tetszenek neki, a színt ő választotta ki.

-tetoválásom nincsen, de már sokat gondolkodtam rajta, igényes minták tetszenek neki kifejezetten.

-a szőrt nem szereti de én sem, szóval ezzel sincs probléma.


6+ éve vagyunk együtt, 22 évesek vagyunk.

2020. dec. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Először is nem ítélek el senkit. Ízlések és pofonok. Ami számomra vonzó, ha egy lány nem sminkel, természetes a melle (lehet kicsit lehet nagyobb), nincs tetoválása (szemöldökön se). A kérdéstől kicsit eltérhet, de még a következő dolgok is tetszenek: vékony, helyes arcú, szerény, öltözködésben visszafogott, kedves, önmegtartóztató, tudatos
2020. dec. 6. 11:24
 7/7 anonim válasza:
58%
Nekem inkább más fiúk jönnek be, akik mások. :D
2020. dec. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!