Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pls!! P.Luise szemhéjbázis...

Pls!! P.Luise szemhéjbázis melyik a legvilágosabb börszín? Mert van kèt fehèr de én szem alatt is akarom hasznàlni így a börtonumsomhoz akarom igazitani fehèr böröm van,a 0.5az fehér az 1 a jó?

Figyelt kérdés

2020. dec. 6. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
A 0 ami szinte fehér. A 0.5 csak nagyon világos. De még az 1 is.
2020. dec. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon kószönöm a választ, am nekem nem fehér kell mert azt nem tudom szem alá használni és pl sötét karikát el szeretném vele fedni meg hogy illeszkedjen a bőrtonusomhoz nagyon világos böröm van, de szerintem az 1 lenne jó hogy korrektortként is alkalmazzam így az egyes is még a nagyon világos börtonushoz tökéletes?:) most rendelek elöször P.Luise bázist ezèrt vagyok kicsit tudatlan.
2020. dec. 6. 23:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, az még nagyon világos, én is az 1-est használom. De ha beírod Googlebe, hogy P Louise base, akkor nagyon sok képet kidob, ahol minden árnyalat fel van kenve egymás mellé.

Nagyon szuper kis termék egyébként, biztos hogy szeretni fogod :)

2020. dec. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,szerintem jó lesz az 1 es mert nem szeretnék fehéret maximum később ha még rendelnék, igen néztem sok sok képet róla meg a P.Luise oldalon de kb minden képen más számot írtak alá így swatch képeken de gondoltam hogy az 1 es lesz a jó ha bőrtunoshoz akarom igazitani, fehèr inkább arra jó hogy csak szemhejbaziskent de szem alá elég hülyèn nézne ki :D köszönóm a vàlaszod biztos vagyok benne hogy nagyon szuper termék, még a mellé a P.Luise lapos ecsetet akarom megrendelni hátha azzal könyebb lesz eldolgozni és nem is drága az ecset te is azzal dolgozod el? Púderel fixálod vagy nem szükséges ehez? Amilyet eddig én használtam azt fixálni kellett púderal igaz az nem P.luise márkáju volt :)
2020. dec. 6. 23:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy Morphe lapos ecsetet használok, a JS23-as ecsetüket. Majdnem ugyanolyan, mint a P Louise, szóval jó lesz. És le kell fixálni igen, főleg ha a szemed alá is kened.
2020. dec. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!