Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik parfümöt ajánljátok?

Melyik parfümöt ajánljátok?

Figyelt kérdés
Tudom, nekem kell megtalálnom a saját illatomat, de érdekelne, hogy összességében ezek közül melyiket javasolnátok leginkább. Légyszi, akkor szavazz valamelyikre, ha próbáltad is!

2020. dec. 9. 22:00
A kérdező szavazást indított:
YSL - Black Opium
YSL - Rive Gauche
Nina Ricci - L' air du Temps
Versace - Bright Crystal
Dolce & Gabbana - Light Blue
Guerlain - Champs Élysées
Mugler - Angel
Mugler - Alien
Chanel - Coco Mademoiselle
Lancôme - La Vie Est Belle
21 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:

A személyes ízlésem alapján tudom ajánlani a Black Opiumot és a La Vie Est Belle-t. Ha szereted a finom, “szexin fűszeres”, mégis édes illatokat, akkor elképzelhető, hogy jóban leszel velük. Mindkettő olyan hangulatú, mint egy tehetős, igen elegáns öltözetű nő illata.

A La Vie Est Belle-nek van egy nagyon finom, füstös alapja, a Black Opiumban szintén van “színházi füst”, ugyanakkor olyan, mint a világ legfinomabb vaníliás sütije.

2020. dec. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2020. dec. 9. 22:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valóban finom illata a Black Opium és a La Vie Est Belle is, viszont boldog-boldogtalan ezt a két illatot használja, plusz a Carolina Herrera - Good Girlt, szóval aki felismeri ezeket az illatokat annak baromi unalmas és jellegtelen már. Persze ha ezek közül jön be valamelyik a legjobban akkor nincs kérdés, de ha nem muszáj akkor biztos nem ezeket választanám.
2020. dec. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tyűha, ezek elég különböző illatok. Egyik sem a kedvencem, de talán az Alien-t választanám, bár van abból is ezer féle.
2020. dec. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Szerintem a La vie est belle büdös, legalábbis az alapillat. Nem édes, hanem ilyen tömény, hanem öregasszonyos kölnis, se nem gyümölcsös. Majdnem megrendeltem vaktában.


Szerintem menj be szagolgatni valahova, Douglas, Müller, hozz haza illatmintát, az is függ, kin hogyan reagál... Aztán vedd meg, ha így is tetszik, pláne ha ilyen drágák, szerintem akkor nem szabad ajánlásra vagy vaktában venni.

2020. dec. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Éppen ma jártam a Douglasban, nekem bejött a La Vie Est Belle, de volt, amelyik jobban tetszett. A véleményekre továbbra is kíváncsi vagyok ;)

Köszi

2020. dec. 11. 16:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Bright Crystal Absolu-t használok, a “simához” hasonló. Én szeretem, szerintem ez egy komoly, elegáns, érezhető, de mégis visszafogott illat. Számomra tökéletes munkahelyi parfüm (lazább napokon a sportosabb illatokra esküszöm).

A Belle szerintem rohadtul tucat, ráadásul egyenillat, tényleg mindenkin ugyanaz a fojtogató pacsuli. Kis tinipcsák meg öregasszonyok jutnak róla eszembe, általában ők nem tudják, hogy ebből egy fújás is elég (mert tartós, az tény). Egyébként a Bies La Bella Vita egy olcsó, de nagyon hasonló és árához képest tartós utánzata, javaslom kipróbálni azzal az illatot, mielőtt beruházol az eredetire, mert én pl ott jöttem rá (meg az eredeti tesztelgetéséből), hogy nagyon nem jön be 1-2 óránál tovább ez a töménység.

2020. dec. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nem bánod, még ajánlanék párat, ha bejött a La Vie Est Belle-hez hasonló vonal, mégsem vagy benne biztos vagy kicsit mást akarsz:

- Gucci - Guilty

- Elie Saab - Girl Of Now Forever

- Dolce&Gabbana - Pour Femme

- Dior - Poison Girl

- Dior - La Petite Robe Noire szériából bármelyik darab

- Jean Paul Gaultier - Scandal By Night

2020. dec. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Versace Bright Crystalt szoktam használni, az a tipikus "mindenhova jó, mindenkinek tetszik" parfüm, én nagyon szeretem. Black Opiumot, La Vie Est Belle-t szintén próbáltam, nekem szörnyen jellegtelen illatok. Nem azért, mert tucatok, egyszerűen csak felejthetőek (számomra). Tucatok között is vannak jók, nekem pl. a Good Girl határozottan nagyon teszik, főleg a Legere (tudom, nincs a felsorolásban, csak eszembe jutott). Nos, ezek közül még a Light Blue isteni szerintem, én pont most rendeltem belőle az Intense változatot, de egyelőre még nem tudom, hogy a bőrömön hogy fog muzsikálni. TM Alienem is van, de nagyon ritkán nyúlok hozzá, pedig tetszik az illata, de rajtam valamiért "beférfiasodik", a munkahelyemen is megkérdezték, hogy ki van befújva férfi parfümmel. :D De hát ilyen a bőrkémia, lehet, hogy veled nem teszi ezt. Mindenesetre brutál tartós, az tuti.
2020. dec. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, ajánlásokat, tényleg sokat segítettetek, mindenkinek megy a zöld kezecske.
2020. dec. 13. 02:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!