Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vett-e már valaki parfümöt...

Vett-e már valaki parfümöt olyan emberektől akik utcán/metrón/parkolóban vagy egyéb ilyen helyen szatyorból vagy pedig kabát alól árulták?

Figyelt kérdés
Hugo Boss, Paco Rabanne és egyéb ilyen parfümöket mutogatott nekem. Nyilván hamisak voltak, viszont ha odaadja 1-2-3000 forintért, annyit megér szerintem. Mik a tapasztalataitok az ilyen emberekkel, parfümjeikkel? Ők honnan szerzik be ezeket?

2020. dec. 11. 14:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom Pesten találkoztál-e ilyen emberrel, de közülük sokan kijárnak a Józsefvárosi piacra és onnan hozzák, vannak köztük nagyon jó hamisítványok is, illetve másik lehetőség: Üzletből lopják.
2020. dec. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
#1 a lopás miért érné meg nekik?
2020. dec. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Mert ügyesek!:D Neten olyan kamerafelvételek vannak, el se hiszi az ember sokszor milyen ügyesek.
2020. dec. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Megkörnyékezett minket is egy ilyen a napokban. Azt mondta, hogy lopták.
2020. dec. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer minket is megállított egy csaj, egy parkolóban. Volt nála vagy 10 parfüm, mind márkás, de ő mondta is rögtön, hogy lopottak.
2020. dec. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
Nem vásárolok zugárusoktól! Pont. Ha hamistványt árulnak, azért, ha eredeti lopottat, akkor meg azért. Utóbbi esetben, ha megvesszük tőlük, újabb lopásra ösztönözzük a tolvajokat. Nem attól leszünk vonzóbbak, ha méregdrága parfümöt locsolunk magunkra, amit különben nem tudnánk megvásárolni. Nem milliomosnak kell látszani, hanem annak kell lenni.
2020. dec. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%

Téged és engem károsítanak a lopással, mert a bolt a tisztességes vásárlókon fogja behajtani a bevétel kiesést: árat emel.

A hamisítványt sem veszem meg, mert csak valami gyenge utánzat.

A drága eredetiről csak annyit tudok írni, addig nyújtózkodj, ameddig a takaród ér.

2020. dec. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
A lopottat ennyiért nem érné meg eladni. Kínaiban kapsz utánzatot, az még mindig jobb, mint a hamisítvány az utcáról.
2020. dec. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem 1000-3000 Ft SEM éri meg az egészségem, vagy bárki egészségének veszélyeztetéséért, hogy valami undorító, patkánymérget, emberi vizeletet tartalmazó löttyöt fújjak magamra, amit nem mellesleg rabszolgákkal állítanak elő.

Nem áll szándékomban sem ezt az ipart, sem azt támogatni, hogy egyesek mások egészségét veszélyeztetik ilyen undormány dolgokkal.

Én is tisztában vagyok azzal, hogy nem mindenki tud 20-30 ezer forintokat áldozni egy luxus parfümre. Viszont olcsóbb, Rossmannban és DM-ben kapható illatok között is vannak jó minőséget képviselő illatok alacsonyabb árkategóriában.

2020. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

@8 én is ezz írtam.

#3 vagyok

2020. dec. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!