Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alapozóval hogyan kell befedni...

Alapozóval hogyan kell befedni az arcot és a nyakat elrejtve a pattanásokat, úgy hogy az alapozó ne fogja be a hosszú nyakú pulóver és kabát nyakát?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy túl sokat kenek az arcomra és a nyakamra ,vagy nem dörzsölöm el eléggé? Nekem elég sok heg van az arcomon és nyakamon állandó pattanásaim vannak amik hol elő hol elmúlnak, nagyon ritkán fedem el az arcomat csak mikor nagyobb események vannak. Érdekelne hogy mások is járnak így vagy csak én kenem fel rosszul?

2012. dec. 10. 15:02
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem az alapozod ilyen , ha nagyon zavar probalj ki masikat vagy fixald le puderel :)
2012. dec. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!