Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kezdő alap smink felszerelés?

Kezdő alap smink felszerelés?

Figyelt kérdés

Eddig nem sminkeltem magamat.

Milyen sminktermékeket ajánlottok kezdésnek?Milyen márkát?Hogy kezdjek hozzá?Hol mit szerezzek be?


Kicsit szárazabb a bőröm ezert tudnátok még ajánlani hidtatáló arckrémet?



2020. dec. 14. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Ne haragudj, hogy így, de mindkét kérdésedre válaszoltam már másnak.

smink témában, itt az első válasz:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__smink-es-ki..


kremmania.hu-n rá tudsz keresni minden terméktípusra, rengeteg véleményt és értékelést tudsz olvasni, szerintem úgy a legkönnyebb dönteni. :)


itt is az első (egyelőre egyetlen) válasz az enyém:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..

2020. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most írtam ki ilyen kérdést elsőnek.18 vagyok.
2020. dec. 14. 22:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is gondoltam, hogy te írtad ki a többit, csak belinkeltem, hátha neked is segít, elég univerzálisak voltak a válaszaim. :)
2020. dec. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát eleve milyen dolgokban gondolkodsz?milyen termékekre?ruzst akarsz alapozot meg szempilla spiralt alap dolgokat?
2020. dec. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Alapozó,korrektor,púder,szemoldokceruza, szempillaspirál,szájfény én néha pirositot vagy highlitert is használok ha extra akarok lenni 😃

De ezt te érzed neked mennyi fér bele

2020. dec. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

Attól függ, kezdőként mit szeretnél, mik az egyéni preferenciáid és mi tetszik, milyen sminket viselnél szívesen.

Amikkel én anno kezdtem, az egy jó szempillaspirál, szemhéjtus, ajakceruza és egy extra tartós folyékony ajakrúzs, ami könnyű, alig érezhető viselet, mégsem kell attól rettegni, hogy egy korty víztől lekopik, hanem tényleg órákig bírja. Nem tudom, mennyire problémás a bőröd, de ha egyáltalán nem, az alapozó kérdést simán elnapolhatod, egy kis korrektor is megteszi. Alapozó téren én hazai kínálatból az Estée Lauder Double Wear-re esküszöm. Eddig más nem ugrotta meg azt a mércét, ami számomra megfelel. Viszont amiért hosszú évek után valószínűleg leváltom, az a színskálája, ami nem annyira kedvező a nagyon sápadt, mégis rózsaszínes tónusú bőrszínűeknek.

Kb. ezek a must have dolgok a legtöbb ember számára. A szemhéjpúder paletta színskálája opcionális, olyat válassz, amilyen tetszik és szívesen viselnéd, kihasználható számodra, - ergo, nem csak 1-2 színt tudsz elhasználni belőle, hanem mindet. A Sleek palettái pl. jó választásnak bizonyulnak kezdőknek és akár profiknak is egyaránt, mert ezek tényleg nagyon jó minőségű festékek.


Amik nekem beváltak:

Szemhéjtus: Maybelline - Lasting Drama géles tus

Szempillaspirál: Maybelline Lash Sensational és Snapscara. Nekem a hajlított kefés spirálok váltak be a legjobban. Ezekkel érhető el extra hosszú, valóban égig érő hatás.

Ajakceruza: Rimmel 1000 Kisses és NYX ajakceruzák.

Folyékony matt rúzs: Aden folyékony rúzsok, Catrice Matt Pro Ink, NYX Soft Matte Lip Cream, Maybelline SuperStay Matte Ink

Korrektor: Catrice Liquid Camouflage - Ennek hatalmas előnye, hogy magas pigmentációjú, fixálás nélkül is tartós, de nem szárítja a bőrt.

2020. dec. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ilyenekre gondoltam:szempillaspirál,szemöldökcerúza,szemcerúza,rúzs,alapozó,púder,szemhéjtus,pirosító,szájfény,
2020. dec. 15. 10:02
 8/10 anonim ***** válasza:
első vagyok, ezért is írtam, hogy krémmánián keress rá, mondjuk arra, hogy szempillaspirál. ott több száz ember véleményét olvashatod el egy-egy termékről, nem ~5, mint itt. kezdetben érdemes olyan termékekkel próbálkozni, ami sok embernek bevált, amíg nem ismered a saját preferenciáid, így kisebb eséllyel ér csalódás. :)
2020. dec. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a cartrice termékeket imadom, a világoslila szempillaspiral a legjobb(csak a kulseje lila ne aggodj :D)
2020. dec. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Alapozobol L'Oreal alapozoi jók vagy maybeline fit me ami még egész jó közepes fedéssel, beuty blenderel dolgozom el amit dm be is vehetsz vagy müller korrektorbol catrice, szemoldok ceruza maybeline slim pencil, szemceruzabol alverde szemcerkak vagy lovely vagy nyx, szajfenybol essence shine, vagy catrice markaju szajfenyek is jok, púderból L'Oreal tru math, pirositobol L'Oreal,revolution is jó, szemhejtusbol essence folyekony tusa is jo.
2020. dec. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!