Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » YesStyle-on hogyan is mennek...

YesStyle-on hogyan is mennek ezek a rendelések?

Figyelt kérdés
Ki van írva a YesStyle-on, hogy ide Magyarországra 59$-felett ingyenes szállítás (ha jól értettem). De ha rendelek eselteg 60-65$ értékben akkor nem kapok vám-ot? Vagy hogy is megy ez a vámhatár dolog? Soha nem rendeltem ilyen külföldi oldalakról.

2020. dec. 18. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Én már többször rendeltem tőlük, sosem kellett vámot fizetnem. Vhonnan hallottam, hogy ők ott el tudják vhogyan okosban intézni. Más oldalaknál azért nem árt utánajárni, mert nem mindenhol figyelnek erre.
2020. dec. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor ha rendelek 60$-ért (mert 59től ingyenes) Akkor nem lesz semmilyen vámom? Ettől félek.
2020. dec. 18. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 2x rendeltem eddig, mindkétszer 80 USD felett, egyáltalán nem vámoltak.

De rákérdezhetsz ügyfélszolgálaton, és megnézheted, mit válaszolnak, hogy tudják biztosítani.

2020. dec. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged ^^
2020. dec. 18. 15:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, hogy nem tudják teljesen garantálni, hogy nem lesz vám (igyekeznek ügyeskedni, hogy ne legyen), ha mégis fent akad, akkor a vám értéket visszakapok levásárolható kreditekben.
2020. dec. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha EU-n kívülről jön a csomag és a vámosok elkapják (teljesen mindegy milyen összeg van ráírva) akkor áfa+ kezelési költséget kell fizetni
2020. dec. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
TwT Nem tudom, hogy rendelnem kéne onnan mert azért csak akarom de na félek.
2020. dec. 19. 01:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!