Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok az Ebay-es...

Mit gondoltok az Ebay-es rendelésekről?

Figyelt kérdés
Én egy Amerikai palettát néztem ki magamnak és most rendelnék onnan először! Kérném a véleményeket hogy biztonságos-e? Vagy tényleg annyiba kerül-e amennyi oda van írva? Valamint hogy mennyibe kerül ami így van írva? : 4235,45Ft? o.o Köszi a válaszokat :*

2013. máj. 24. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha paypallal fizetsz akkor biztonságos. Ott visszakapod a pénzed ha nem érkezne meg a cucc. Bár ilyennel én még nem találkoztam. Több éve rendelgetek rendszeresen mindenfélét, de eddig megjött minden. Annyiba kerül ami oda van írva + posta ha nem ingyenes. De az is oda van írva.
2013. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Nosco válasza:
Én sűrűn rendelek kisebb értékben termékeket az ebayről. Mivel paypal-lel fizetek a mutatott összeg az ebay oldalán kevesebb mint a tényleges összeg amit kifizetek de ilyen 100 ft-os eltérések csak, az nem vészes. Mivel Amerikából rendelsz figyeljél mert nagyobb értéknél vámot kell fizetni. A paypal miatt jobban védve vagy mint a magyar oldalakon történő rendelés esetén.
2013. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen csak én kp-ban fizetnék nekem nincs paypallom! :\
2013. máj. 24. 20:11
 4/13 anonim ***** válasza:
Kp-ban nem lehet fizetni, ez nem a vatera.
2013. máj. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem....köszi!
2013. máj. 24. 20:28
 6/13 anonim ***** válasza:
Sűrűn rendelek nekem nem volt eddig problémám vele. Persze annyiba kerül amennyi oda van írva... Én csak Hongkongból rendeltem eddig ingyen postával.
2013. máj. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is többször rendeltem már, nem volt probléma. Én nagyon szeretem, tök jó cuccokat lehet kapni baromira olcsón és a paypallal tényleg biztosítva vagy.
2013. máj. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztonságos, de ha elolvasod, szinte biztos ott van, hogy csak paypallal fizethetsz. :D

USA-ból általában van shipping is, nem is kevés, olcsóbb termékeket emiatt lehet meg se éri, de nézd meg.

A kp. fizetést meg hogy gondoltad? :D Most elképzelem, hogy elpostához a huf-ot az amcsiknak, azok meg lesnek, hogy ezzel most mit csináljanak. :D

De szerintem amúgy ha belinkeled a konkrét terméket, többet tudunk segíteni. A magyar ebay pl elég sokszor át tudja ejteni a kezdőket, mert nem nézik, hogy több termék van más áron, az árfolyamot is rosszul váltja át (jó, tényleg csak pár szár forint eltéréssel, de az is pénz).

2013. máj. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Angliaban elek egy ideje, Ebay a legjobb baratom ha olcso dolog kell es gyorsan, vagy az Amazon.

Viszonylag megbizhato az ebay, ha idoben szolsz a staff-nak hogy nem jott meg amit megrendeltel, akkor vissza kuldik a penzt, es figyelmeztetest adnak akitol vetted vagy kizarjak.


Tudtommal ha Amerikabol vagy Barhonnan a vilagrol Magyarorszagra kuldenek, akkor meg rajon a vamado, ami +1-2-3.000Ft is lehet, lehet hogy rosszat olvastam, de tudtommal ez van. Ajanlom hogy a WorldWide reszleget pipald ki Ebay-en, es akkor csak azok fognak bejonni, akik kuldenek barhova a vilagon. Meghbizhatobb-olcsobb opcio is lehet neha :) Remelem segitett valaszom.

2013. máj. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi! aki kérte hogy így jobban lehet segíteni annak itt a link..nagyon köszönöm és hogyha továbbra is segítetek! ;) [link]
2013. máj. 28. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!