Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Shein oldalról rendelési...

Shein oldalról rendelési tapasztalatotok mi?

Figyelt kérdés

Hello azt szeretném kérdezni,hogy kinek mi a tapasztalata a Sheinről.

Milyen minőségbe kapjátok meg a cuccokat illetve ugye előreutalásos fizetés van és van e gond esetleg vele és mennyi a kiszállítási idő meg a díj



#fizetés #rendelés #kiszállítás #minőség #vélemény, tapasztalatok
2020. dec. 21. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

nekem nagyon bejott, jo kis oldal. szallitasi koltseg 10-15 ezer ft felett nincs (valtozo mikor mennyi a hatar, de 15 felett mar tuti nincs)

a szallitasi ido 10-14 nap hetvegekkel egyutt szamolva. jo minosegu cuccok, penztarcabarat, egyedi ruhak es biztonsagos

2020. dec. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
Hasonlókat tudok én is elmondani, csak jó tanács hogy mindig nézd meg hogy milyen anyagú a ruha. Sok van ami a képen pamutnak néz ki de valójában műszál, ez a leírásban szerepel csak sokan nem olvassák el és lesnek amikor megjön a ruha. Amúgy én szeretem, viszonylag hamar ki is jön, akciókor jók az árak is és ilyen kis újrahasználható zárható tasakokban jönnek a cuccok.
2020. dec. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!