Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Müllerben melyik márkától...

Müllerben melyik márkától érdemes sminktermékeket vásárolni?

Figyelt kérdés
Ajándékba kaptam egy Müller üzletbe szóló ilyen ajándékkártyát, rajta egy bizonyos levásárolható összeggel. Mindenképpen sminkre szeretném költeni, meg is van nagyjából, hogy mire, csak kíváncsi vagyok, hogy ti melyik márkát és milyen termék(ek) esetén ajánlanátok nekem!

2020. dec. 25. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg van, hogy milyen terméket szeretnél(pl alapozó, szemhéjfesték paletta stb), akkor a krémmánián nézz véleményeket inkább.
2020. dec. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább termékfüggő, mind márkafüggő. Ha szemhéjpúder palettát akarsz, akkor a thebalm-nak például nagyon jók, ugya úgy az arcra való termékei.
2020. dec. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Ismerem az oldalt, általában ott szoktam ezeknek utána nézni, csak a Müllernek a weboldalán vagy nincsen vagy csak én voltam béna és nem találtam feltüntetve, hogy milyen márkák találhatóak az üzletben, mint mondjuk a DM vagy a Rossmann weboldalán. Annyit tudok csak sajnos, hogy a nagyon basic márkák találhatóak meg (essence, catrice stb.), illetve egy jó ideje már az ELF is, persze a valóságban ennél jóval több is fellelhető. Szeretnék kicsit kitérni a komfortzónámból és új márkákat is kipróbálni, nem feltétlen a pár száz forintosakat, viszont ezt úgy, hogy mégse legyen nagy mellé lövés. :D


#2 Igen, tudom és a kérdésemnek is ez lett volna a lényege, bocsi ha picit zavarosan írtam le, de minden esetre köszi a tippet!


Igazából bármilyen termékre nyitott vagyok, egyedül amit most biztosan nem szeretnék venni, az alapozó és rúzs, ezekből van már dögivel. :D

2020. dec. 26. 20:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Sleektől érdemes palettákat nézni, Revolution szemhejpuder palettai.
2020. dec. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!