Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék tetoválást házilag,...

Szeretnék tetoválást házilag, megoldható ez?

Figyelt kérdés
??
2008. dec. 1. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Persze, vegyél turbó rágót, abba van ajándék tetoválás :DDD


Házilaaag? Persze, ha csúnyát akarsz és ha el akarsz kapni egy csomó jó kis fertőzést.


Én nem ajánlom. A börtönökben pl csinálnak toll tintával, de azt se úgy, ahogy te elképzeled, hogy tűvel szurkálnak és öntik rá a tintát ( ami egyébként káros az egészségre.)


Ha már tetoválást akarsz csináltass rendes tetoválóművésszel mert az egy életre szól.


Am meg rajzolgass magadra filctollal, most erre mit mondjak...

2008. dec. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
lehet venni tetováló gépeket, de szörnyen drágák. amúgy nem drága egy szalonos tetkó, inkább az mint a fertőzések.
2008. dec. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
én sem ajánlom, inkább fizess érte ha már akarsz minthogy ténleg calami baj legyen belőle :D
2008. dec. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
98%
Nézd, ha tudsz olyan emberről aki szépen dolgozik, gyári és nem házilag összetákolt géppel, minőségi tintát használ és nem rotlingtust, használ gumikesztyűt és új tűt akkor bevállalhatod, olcsóbb is. De másképp ne! Tényleg elkaphatsz egy csomó fertőzést a hepatitisszel kezdve az AIDS-en át mindent! Ha 100%-ra minőség tetoválást akarsz akkor irány egy szalon.
2008. dec. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9%
olcsó egy jó gép amivel lehet alkotni már 10-15ért van neten,nekem is van pár olyan,ha jól tudsz rajzolni akkor jó lesz a tetkó is amit csinálsz.
2009. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
szerintem meg ha eegyszerű fekete tetkót akarsz használj tust.. ideiglenes le tudod mostni de ha izzadsz nem jön le csak bő vízzel nekemis most egy bazi nagy "xD" van a kezemen feketével
2010. márc. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!