Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Házilag megoldható az autó...

Házilag megoldható az autó üveg lesötétítése? Hogyan kell végezni? Honnan kell rendelni hozzá fóliát? Esetleg ha valaki belinkelne egy használati utasításos videót örülnék

Figyelt kérdés
Házilag megoldható az autó üveg lesötétítése? Hogyan kell végezni? Honnan kell rendelni hozzá fóliát? Esetleg ha valaki belinkelne egy használati utasításos videót örülnék :)
2011. aug. 29. 11:38
 1/3 anonim válasza:

Egyszer már én is foglalkoztam a gondolattal és elolvastam minden infót amit találtam akkor.

Google keresőbe írd be, hogy "autóüveg fóliázás házilag". Minden linken azt írják, hogy gyakorlat szükséges hozzá.Olvasd el a technológiát, nem az az otthon nekiállok aztán biztos jó lesz. A későbbi bosszúságok elkerülése miatt nem igazán ajánlják, főleg ha igényesebb autód van. Már láttam házilag fóliázott autóüveget, hát nem volt szép, messziről látszott a sufnituning.

2011. aug. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ha házilag csinálod nem lesz műbizonylatod róla nem fog átmenni műszakin, ha a rendőr megállít akkor valószínű hogy elveszi a forgalmidat a helyszínen amúgy is ha nincs tapasztalatod a fóliázással biztos hogy nem fog elsőre sikerülni szarul fog kinézni.
2011. aug. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2011. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!