Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van egy csajnak férfi...

Miért van egy csajnak férfi parfüm vagy tusfürdő illata?

Figyelt kérdés

Ma a metron leült mellém egy kb húszonéves csaj és még a maszkon keresztül is éreztem,hogy az a tipikus férfi tusfürdő vagy parfüm illata van. Tuti,hogy ő volt,mert addig éreztem,amíg le nem szàllt.


Szerintetek mi lehet ennek oka? Egy csajnak nem női illatokkal kellenne rendelkeznie?


Még sosem éreztem ezt,ezért lepett meg ès nem tudom mire véljem.

Szerintetek?


2021. jan. 7. 18:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja ès amúgy nagyon bejött a csaj nagyon gyönyörű volt azért figyeltem fel rà ès az illatàra :)
2021. jan. 7. 18:40
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is gyakran használok férfi tusfürdőt. Egész egyszerűen azért, mert a női mindenféle illatú szartól felrobban az orrom.

De az is lehet, hogy a pasijánál aludt, és nem volt kéznél más, amivel lefürödjön.

2021. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek mi lehet ennek oka? Egy csajnak nem női illatokkal kellenne rendelkeznie?"

Úúúúúgy utálom ezt a szexista felfogást.


Amúgy meg rengeteg oka lehet. Vannak olyan termékek amiknek a férfi verziója jobb, olcsóbb vagy egészségesebb mint a női.

Van ismerősöm aki a férfi golyós/kinyomós dezodorokra esküszik, mert neki nem vált be egyetlen női se.

Én például nem veszem meg a fele akkora kiszerelésű és 2-3x annyiba kerülő női borotvazselét, hanem a férfi gélest használom, ami ugyanolyan csak más illaú.

Ezen túl vannak olyan férfi termékek (pl. egyes tusfürdők), amik jóval kevesebb bőrre káros hozzátevőket tartalmaznak, és "legnagyobb" hátrányuk a férfi illat. Most aki tudatos bőrápoló, az nyilván parfümmentes dolgokat vesz, de a lényeg, hogy összetevő szempontjából nem mindegy a káros anyag arány.


És szimplán csak lehet szeretni a férfi illatokat is.

2021. jan. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jol van nem kell igy letamadni :D jezusom
2021. jan. 7. 18:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet neki az tetszik és azért vagy csak a barátjánál volt és az övét használta.
2021. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
Sokan használnak illatokat anélkül, hogy néznék milyen nemnek gyártják. Van akinek egyszerűen tetszik egy illat és használja, ennyi. Sok uniszex parfüm is van de én nőivel is jártam úgy hogy rajtam férfias lett.
2021. jan. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Volt már, hogy férfi parfümmel fújtam be magam, mert nekem az tetszett. Nem szeretem az édes babás csajos parfümöket, uniszex vagy karcosabb női parfümöket veszek, de a férfi parfümök közül is a lágyabbak nekem nagyon bejönnek.

Nem a nemi besorlás alapján választok terméket magamnak, dezodorból vagy tusfürdőből vagy fogkrémből se.

2021. jan. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!