Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Buliban felszedett csajt ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban felszedett csajt ha haza viszed elküldöd előtte zuhanyozni?

Figyelt kérdés

Nekem már volt olyan akit el kellett küldenem, de a többségük "szerencsére nem ilyen volt", volt aki kérte hogy előtte együtt zuhanyozzunk. de volt aki kijelentette hogy ő nem megy. Végülis én is jobban szeretem azt mikor nem tusfúrdő illató a csaj, de valakinek olyan erős illatta van hogy azt nem bírom, ilyenkor szoktam javasolni a tusolást.


Ti hogy vagytok vele?

23/F



2016. ápr. 27. 14:48
 1/10 anonim válasza:
100%
Együtt zuhanyozz le vele, közben kezdjétek el. Előjátékot a zuhany alatt, és vizesen feküdjetek be az ágyba. Csak előjáték a zuhany alatt! Fekve minden élvezetesebb!
2016. ápr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Még ha buli előtt fürdött is már lehet izzadt így a legjobb együtt fürdéssel indítani. Ott el is lehet kezdeni és utána jöhet az ágy. F
2016. ápr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elküldés durva! Együtt fürödjetek. Előjátéknak is kiváló.

Engem ha elküldenének fürödni, simán otthagynám a fószert.Ő talán a buli után harmatos, üde rózsa?

2016. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A helyesírásoddal hengerled le a r_bancokat, ami miatt viheted is őket a diszkó retyójára? Ez te vagy? XD


https://www.youtube.com/watch?v=N7mLBcMjjGI

2016. ápr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 igen a helyesírásommal. Meg azzal hogy nézek ki valahogy, van önbizalmam, és mert van stílusom is. Ja és nem itt osztogatom a másikat, meg idióta videókat teszek ki ide válaszként... hanem élem az életem.
2016. ápr. 27. 15:59
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne fürgyé le!!!
2016. ápr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mégis idejössz te is hülyeségeket kédezni
2016. ápr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem kevésbé életszerű, hogy elküldöm zuhanyozni, mielőtt hazaviszem. :-))
2016. ápr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
73%
És te miért nem mész el zuhanyozni előtte? Lehet számára meg te vagy büdös.
2016. ápr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ez sok mindentől függ, de nem hiszem h annyira mindennapos jelenet lenne. hát akkor azok, akik csak disco közben kimennek egyet a fák közé szopkodni, és 20 perc múlva jönnek is vissza? vagy akár reszelni is? és akár kétszer is, háromszor is egy éjszaka?

hát azok se nagyon mennek el fürdeni.

amúgy meg sztem sok mindentől függ, egyénfüggő is és az idő a nagy tényező. ha előtte 3-4 órával tusolt, akkor semmi baj nyilván, de ha 2 napja, az már húzósabb :)

2017. jan. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!