Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Dm-ben lehet kapni olyan gél...

Dm-ben lehet kapni olyan gél lakkot, ami UV fény alatt köt meg?

Figyelt kérdés

Melyik márkák azok?

Eddig csak olyat találtam, ami UV fény nélkül is megszárad, viszont úgy gondolom, hogy szebb az eredmény, ha UV fény alatt szárítom, nem kenődik szét, stb.

Milyen márkát ajánlanátok? Világosabb színeket kedvelem.



2021. jan. 10. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehet kapni.
2021. jan. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Amire Te gondolsz a Dm-ben az körömlakk ami gél lakk hatású.A körömlakkot lemosod acetonnal,a gél lakkot nem tudod,mert azt megköti az uv fény.A gél lakknak is van oldószere,de ezek műkörmös alapanyagok.
2021. jan. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor csak körmös boltokból tudok olyan gél lakkokat vásárolni, ami UV fény alatt köt meg?
2021. jan. 10. 15:58
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Vagy tudsz netrol is rendelni. De pl láttam már kinai üzletben is gellakkot. (Nem tudom milyen minosegu lehet.)
2021. jan. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Szia, én tavaly, az karantén első hullámában vásároltam be otthoni gél lakkozáshoz, szóval szakértelmem nincs, csak egy kis tapasztalatom.

Nagyon sok féle márkától vásároltam, mert csak a színeket néztem. Nekem pl a Moonbasa bejött, árban és minőségben, az egyik kedvencem. Netről lehet rendelni. Később még írok, mennyire hasonlít a szín a kép alapján ( bár ez ugye monitor és szín beállítás függő is)

Azért adtam a fejem rendelésre, mert 6 boltból, egyben sem találtam sötét zöld one step gél lakkot...

2021. jan. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Szia. Igen, lehet, még UV lámpát is lehet kapni melléje. S.he a márka neve, azt hiszem a saját márkája, a körmös cuccoknál keresd. Én pár napja vettem, nagyon ajánlom
2021. jan. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
6os vagyok. Én a DMről beszélek, és már hogyne lehetne kapni?
2021. jan. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!