Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok mondani megbízható,...

Tudnátok mondani megbízható, akár általatok is igénybe vett helyet Budapesten, ahol piercinget lehet szúratni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lehet veszett fejsze nyele, de hátha. :)


Egy ideje tervezem, de csak mostanában született meg az elhatározás, hogy szeretnék csináltatni egyet: ha esetleg számítana, a fülembe szeretnék tetetni.

Egy ideje böngészek az interneten, de annyi hely van és dönteni még nem tudtam. Van itt esetleg köztetek valaki, akinek már van és nyugodt szívvel tudná ajánlani azt a helyet, ahol neki készült? Tervezek meglátogatni pár szalont, de hátha elkerülte a figyelmemet egy jó hely. Lehet túlzott az óvatosságom, de mivel tetoválásom sincs, így gondoltam megpróbálok körültekintő lenni. :D



2021. jan. 11. 23:14
 1/2 anonim válasza:
67%
Én a westendben lévő piercingest tudnom ajánlani,mindegyiket ott szúrattam (11van a fülemben) és semmi baj nem volt velük.Srácok is normálisak,gyorsan megvagy és fel is készítenek.
2021. jan. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%

Westendes hely tényleg nagyon jó!

Mindent gyorsan, precízen, legkisebb fájdalommal szúrtak nekem, 13 piercinget csináltattam már nálunk, ismerősöknek is ajánlottam, ők is meg voltak elégedve.

Tetováltatni soha a büdös életben nem mennék hozzájuk, de piercing téren teljesen megbízhatóak, ügyesek a piercereik.

2021. jan. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!