Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szempillaspirál márkát...

Milyen szempillaspirál márkát ajánlotok ? Ami természetesnek hat

Figyelt kérdés

Kezdem unni, hogy folyamaton bármilyet veszek vagy össze tapassza a pilláimat vagy pedig ilyen csomós lesz...


Eddig 3 féle vált be, az egyik egy miss sporty volt de sajnos egy pár éve már azt a fajtát nem forgalmazzák ami nekem bevált a többit meg hagyjuk is... a másik az Avonból a SuperShock szempillaspirál de jelenleg ő sem kapható.

a harmadik meg a Clinique szempillaspirálja volt de őszintén nem szívesen adok ki 9.000Ft érte csak ha nincs más.


Ez a három adott nekem teljesen természetes hatást a pilláimnak.



2021. jan. 14. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Nekem a Maybelline szempillaspirálok jöttek be leginkább, abból is a Lash Sensational és a Snapscara.

Mindkettő extra tartós és kényelmes viselet.

2021. jan. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is a Maybelline szempillaspirál jött be eddig legjobban ebben az árkategóriában. A Lash sensational tényleg nagyon jó, bár szerintem az nem olyan természetes, én azt pont akkor szoktam használni, ha feltűnőbb végeredményt szeretnék. A Snapscara nálam a hétköznapi spirál. Csak sötétebbé teszi és kiemeli a szempilláimat, de nem vesz fel sok festéket, így nem tapasztja össze őket, nem lesz csomós és attól függően, hogy mennyire építed fel, lehet nagyon természetes vagy akár kicsit erőteljesebb hatást is elérni (műszempilla szerű akkor se lesz). Ami pedig a legjobb, hogy nagyon könnyű lemosni, vízzel is lejön akár, de napközben mégse pereg vagy kenődik el. És még olcsó is, kuponos napokon 1000 Ft körül szoktam venni, akkor nagyon megéri (de teljes áron is amúgy, egy próbát mindenképp megér).
2021. jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Mac.
2021. jan. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Lovely curling pump up vagy ha ennél kicsit többet szeretnél, akkor Catrice glam and doll.
2021. jan. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bourjois Volume Glamour.
2021. jan. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!