Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hölgyek. Mi a véleményetek a...

Hölgyek. Mi a véleményetek a Bleu de Chanel férfi illatról?

Figyelt kérdés

Tetszik? 10/mennyi?

After shave, és EDP illatban.


2021. jan. 14. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Én férfi vagyok, és ezt használom de én maradtam az EDT-nél (évek óta) Eléggé bejön a lányoknak, de persze ez csak plusz, alapból is megvan ami kell. ( jóképűség, igényesség, stílus, udvariasság, kommunikáció, pénz stb.) 23/f
2021. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2021. jan. 14. 20:42
 3/9 anonim válasza:

Egy baja van, hogy nagyon rövid ideig marad meg az illata (eredeti darabról beszélek).


Először azt hittem, hogy nálam van baj, vagy csak én nem érzem, de a netes review-k is kiemelik, hogy isteni illat amíg tart, csak éppen pont ez a baj vele.

2021. jan. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon sok designer illattal ez a helyzet, és igazából egyre rosszabb sajnos. Ahogy a gyártók direkt újraformulázzák őket, csak a profit számít. Kezdődött az YSL La Nuit L'homme-al, utána az Armani Aqua dio gio Profumo-val, régen nagyon tartós volt, az új batch-ek rosszabbak sokkal. A Chanel blue edt még nem annyira vészes. De pl. a Dolce&Gabana The One ugyanez. Egyik ha nem a legjobb randi illat, nagyon rossz projekcióval. Ez van sajnos. 1-es voltam
2021. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem a Blue EDP-vel volt a tapasztalatom rossz, ami külön meglepett, mert rosszabbul szerepelt, mint előtte az EDT-im.
2021. jan. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó jó de nem az igazi nekem.

Mondjuk 10/7


Imádom a férfi illatokat egyébként.


Nálam a toplista élén a Versace eros flame EDP van. A piros üveges.

Attól férfiasabb illat nekem nincs.

Persze kinek mi..és kinek mi áll jól.

Amúgy a kék üveges Versace is tuti.

2021. jan. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Jaa 1esnek... lehet a frlsoroltak megvannak nálad de a hagyképűségedet nem is említed.

Pedig az visz mindent 🤦‍♀️🙋‍♀️

2021. jan. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ebben mi volt a nagyképűség? Leírtam, hogy nem csak annyiból áll a dolog, hogy magadra fújod a parfümöt, és már csúszik is le a lányok bugyija, ez csak egy pluszt tud adni. :D Na mindegy. Egyébként meg az egészséges önbizalom, önbecsülés is fontos, persze nem a nagyképűség, ahogy te említed.
2021. jan. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem uncsi illat, pláne az árához képest. Persze finom, de az én orromnak nem egy nagy cucc.
2021. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!