Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A hétköznapi sminkhez milyen...

A hétköznapi sminkhez milyen szájtermékeket használsz?

Figyelt kérdés

Már régóta keresgélek, de eddig nem találtam még olyan szájkontúrt, ajakrúzst, szájfényt, ami nem túl extra, nem túl feltűnő, de mégis egy kis színt, egy kis fényt ad és a hétköznapokon is egy hordható szín.


Ti milyen márkájú + színkódú termékeket használtok a szátokra?



2021. jan. 25. 15:18
 1/4 Metionin ***** válasza:
100%

Hát én hétköznapokra kenem a sötéteket, bordót, pirosat, sötétkéket :D hivatalos eseményekre meg a visszafogottat. Utóbbiból nekem ami bejött:

Essence This is me 6-os árnyalat

Lovely K lips- ből a Magic dessert árnyalat, ebben van ceruza is

2021. jan. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Maszk óta max. A Maxfactor (na ez a mondat érdekesen hangzik:D) Lipfinity-t használom csak, mert kb. levakarhatatlan, nem fogja meg a maszkot. Több, árnyalat van meg belőle, hétköznapra főleg a 080 Starglow árnyalatot részesítem előnyben.
2021. jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

A Catrice Matt Pro Ink folyékony rúzsai nagyon jó minőségűek és tartósak.

Nagy a színválaszték természetes, rózsaszínes árnyalatokból, így mindenki talál magának megfelelőt.

Alig érezni az ajkakon, vízálló, egyszerűen felkenhető, és ha megszáradt, semmi dolgod vele.

Nekem az “I Choose Passion” és az “I Am Unique” van meg.

Az első számomra a telitalálat, hétköznapi, sötétebb mályvás-rózsaszínes árnyalat. Az utóbbi sem mutat rosszul rajtam, de ez engem egy kicsit sápaszt, sötétebb bőrtónuson jobban mutatnak a világosabb színek, másrészt mivel dús ajkaim vannak, a világosabb szín méginkább nagyítja őket, amit a legtöbb nővel/lánnyal ellentétben kifejezetten NEM kedvelek.

2021. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Essence ajakcerkái vagy trend it up.

Trend it up pure nude rúzsai, maybeline szajfenyek, essence shine szajfenye, sok félét.

2021. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!