Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek lila, rózsaszín,...

Szerintetek lila, rózsaszín, zöld kék vagy hagyományos szürke fogszabim legyen? 11éves lány vagyok.

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Lila/rózsaszín. Szürke semmiképp :D
2010. aug. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel :) De én rózsaszínt szeretnék. Fém ne legyen! 13/L
2010. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem szürke volt, és nem nézett ki gázul egyáltalán. Oké, nem volt "trendi", de hát a fogszabályzó magában sem az... :D. Ha a színesekből kellene választani, akkor én kéket vagy zöldet választanék.
2010. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én kerekperec megmondtam hogy szívárványszínűt kérek:D dokik jól elszórakoztak míg kirakták:D:D sárga, zöld.. most lila jön? én meg így kifeszített szájjal mondtam hogy a-aa:D szóval szivárványszínű legyen:) jól néz ki;)
2010. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Olyat kérj mint az előttem író, de ne felejtsék ki belőle a csillámokat sem.

Sajnos én még nem választhattam színt anno, így egy ormótlan rózsaszín (nem átlátszó)izém volt, de legalább használt.

2010. aug. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Vagy szivárványszínű, vagy zöld-rózsaszín.!! ;) [nekem az utóbbi lesz.!! :)]
2011. jún. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
énis 11 vagyok és nekem is lesz valószinőleg pont szeptember 1.-én kapom meg és én a hejedben (meg persze a magaméba is)nem annyira feltűnő és egyszínű gumit választanék!
2011. júl. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg lejárt kérdést, de azért válaszolok. Asszem valamikor május közepén lett fogszabályzóm, most még lila a gumi, de következőnek világoskék lesz, aztán zöld. A rózsaszínt eleve nem szeretem, de egyik barátnőmé olyan, és olyan hatást kelt, mintha rágó ragadt volna a fogaira. :D Szerintem ne feltűnő színt válassz, és ne is sötét. Szerintem amúgy a kék és a zöld a legjobb választás. Mellesleg gondolom felétek is lehet minden alkalommal más színt kérni, mivel amikor állítanak a dróton, leszedik az összes gumit.
2011. júl. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!