Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Színes trikó farmerral ciki...

Színes trikó farmerral ciki vagy nagyon szürke egeres buliba? Nem vagyok egy magas sarkús lány. Inkább saruval vagy topánkával venném fel.

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Ha már színes van rajtad az sehogy sem lehet "szürke egeres" :) A magassarkú pedig sokszor kényelmetlen, de elegánsabb és szexisebb mint a topánkák, hosszabbítják a lábat és karcsúsítanak!(A szépségért szenvedni kell) Bár nem mondom el a topánkát,mert én is szeretem azt! :)
2011. júl. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen vannak magassarkúban ilyen helyeken de én sose vennék fel. Akkor hogy tudnék táncolni sokáig anélkül hogy fájna a lábam? :D Vedd fel azt ami a legkényelmesebb, elvégre szórakozni akarsz, nem szenvedni
2011. júl. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Ht ha valahogy elrángattak bukikba, akkor is ez volt a maximum viseletem, ennek ellenére szép számmal akadtak próbálkozók mindig. xD

De ha olyan fajta vagy, aki rosszul érzi magát attól, ha a buta lányok összesúgnak és mutogatnak rá, akkor nem ajánlom. :D

2011. júl. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól néz ki. Balerínával vagy saruval inkább mint magassarkúval :)
2011. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jól nézne ki, de én még feldobnám valami kiegészítővel :)
2011. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!