Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Karikás a szemem, ezért...

Karikás a szemem, ezért szeretném valahogy eltüntetni. Ha korrektort használok, akkor afölé már nem kell semmit tenni, vagyis elég csak azt használnom, nem kell az egész arcomat bekenni még alapozóval, stb?

Figyelt kérdés
Valamint tudnátok ajánlani jó korrektorokat, amik tényleg hatásosak?
2010. aug. 15. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
elég csak szem alá..és szerintem érdemes költeni rá. és la roche posay alapozót használok
2010. aug. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Úgy csináld hogy lekened az egész arcodat alapozóval.. majd egy kicsit világosabb korrektorral a szemed alatt... 16/L
2010. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsokat..

utolsónak..pont ezért kérdeztem, mert nem szívesen használnék alapozót, mert gyorsan fénylik tőle a bőröm és most, hogy lebarnultam eléggé el is üt...:S

2010. aug. 15. 22:01
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha nem problémás az arcbőröd, akkor semmiképpen ne kend be alapozóval. elég ha a szem alatt karikákra kensz a bőrödnél egy kicsivel világosabb korrektort és az ujjaddal elsatírozod. én miss sporty korrektort használok, nekem bevált
2010. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyszerűbb lenne ha minden reggel jegelnéd egy 2-3 percig. hamar eltünteti a karikákat. és akkor egy pici korrektor is elég :)
2010. aug. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az alma is segít.:D almát tegyél a szemed alá.:)
2010. aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!