Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet jó minőségű Egy...

Hol lehet jó minőségű Egy Gyűrűt venni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 30. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Csinaltass
2021. jan. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Azt sajnos már sehol,egy volt belőle,de az is megsemmisőlt.
2021. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
megsemmisült
2021. jan. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
*Logikus árban, nem szeretnék egy vagyon rákölteni. Nyilván nem alumínumból vagy aranyból kell hogy legyen.
2021. jan. 30. 19:34
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Mit jelent az, hogy logikus ár? Most miből legyen? Alumíniumból, vagy aranyból? Az ebayen árulnak filléres, gagyi bizsukat ami az Egyet imitálja. Ha aranyból kell, azt meg kell csináltatnod. Ha nem arany, akkor nem lesz jó minőségű.
2021. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen más anyagok vannak a piacon, de gondolom van olyan ami nem több ezer Ft/g. Szimplán olyan kell, ami bírja a mindennapos hatásokat és nem kopik. Kb 15 000 Ft a rá szánt összeg.
2021. jan. 30. 21:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy az ebayes occó bizsu nagyon gyorsan elkopik. Ezüstből olcsóbb lenne, de az meg ugye nem autentikus a színe miatt. Arany bevonatosat megint nem éri meg venni, az sem tartós, a bevonat lekopik és az baromi ocsmány és gagyi.

Viszont van jó ötletem. Vegyél a zaciban egy sima arany karikagyűrűt és gravíroztass bele ékszeréaszel. Szerintem eg, huszasból így kijönne. Előbb azért kérdezz meg ékszerészeket, hogy elvállalják-e és mennyiért, utána vegyél egy használt karikagyűrűt.

2021. jan. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezustbol meg lehet csinálni kb 20-30ezer kozott.
2021. jan. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!